Kendinle Ve Gerçek Duygularınla Rezonansa Girmek

Seni, yansıtmayan hiç bir şey yaşamında, tezahür etmeyecektir. Zira sana hitap etmeyen bir şeyi algılaman mümkün değildir. Dolayısıyla da sana yabancı hiç bir şeyi kendine çekemez ve onun çekim gücünden etkilenmezsin. Kendinle ne kadar çabuk rezonans'a enerji alanına girersen, yaşamın o kadar çabuk değişecek belkide bunun bir mucize olduğunu düşüneceksin. Eğer gerçek benliğimizle, duygularımız ve arzularımızla rezoans çekim alanı içinde olmazsak, bu asli arzularımız kısa bir süre içinde geçici ve asıl olmayan tatminler tarafından soğurulurlar.

- Gerçek isteklerimizin sömürülmesinin asıl sebebi, bizim onların bilincinde olmamamız ya'da onları tam anlamıyla kabul etmememizdir. Örneğin mutlu olma "arzu'su", başkaları tarafından çok kolay "İstismar" edilebilir. Artık insanların arzu'larını kendi çıkarları için kullanmayı hedef edinmiş büyük bir Endüstri var. Cazip evler, alışveriş merkezleri, büyük bir marifetle gerçek istek ve arzularımızı bize unutturarak, mutluluğu maddi edinimlerde aramamızı sağlıyor.
- Böylece, bir alışverişten diğerine koşturur hale geliyoruz.
- Gerçek duygularımızla tekrar rezonansa çekim alanına geçtiğimiz AN'da , hayatımıza kalıcı zenginliği kimlerin ve nelerin getireceğini fark etmemiz hiç'de zor değildir.
- Artık bize her dayatılana aldanmayız, bir çoğunu fark etmeyiz bile.e.m Bilincimiz sahte teklifleri algılamamızı engeller.
- Tabi'ki etrafımızda olup bitenlerden hala haberdarızdır, ama artık kendimizi O yöne çekilmiş hissetmeyiz.
- Peki kendimizle rezoans çekim alnına nasıl geçeriz ?

Aşağıdaki konular hakkındaki düşüncelerini kontrol et ;

* Mutlu olmak için neye ihtiyacın var ?
* Tamam, şimdi mutlu olmak için "gerçekten" neye ihtiyacın olduğunu söyle.
* Hayattaki olmazsa olmazın ne ?
* Kendinde sevdiğin şeyler ne ?
* Senin hakkında kimsenin bilmemesi gereken şey nedir?
* Ne saklamak zorundasın ?
* Hatta kendine bile itiraf edemediğin şey nedir ?
* Sana utanç veren şey nedir ?
* Hangi konuda kendini yargılıyorsun ?
* Hangi yeteneklerini ortaya çıkarmaya cesaret edemiyorsun ?

Cevapların senin gerçek "Arzu'larını" ve "Korkularını" gösterir. Onlara ne kadar çok karşı koyarsan, kendinden O kadar çok "uzaklaşırsın". Onları KABULLENDİĞİN ve İTİRAF edebildiğin oranda da gerçek "SEN" olursun...

İsteklerin yönetimi/Pierre Franckh


Sosyal Ağlarda Paylaşın