Yüce İlişki ve Manyetik Işığınız

“Özgür ve belirsiz ahlaki seçimlerimiz ile bunların ortaya çıktığı dünyalar, bir elektronun sanal geçişleri gibidir. Bu adeta bir gerçeklik yaratma deneyidir” Danah Zohar

Meditasyon, Evren’deki nihai güce, içinizdeki ilahi varlığa ulaşmanın en etkili yollarından biridir. Size kaynağı, doğanızın en derininde yani Tanrı'yla sevgi yolu bağlantınızda olan mutlak ancak huzurlu bir güç verir. Meditasyon yapmanın en önemli amaçlarından biri de doğrudan Evrensel sevgiyle bağlantı kurmanızı sağlamasıdır.

Meditasyon, sizi en seven varlığın, ilahi varlığınızın, yüce sevgisini ve desteğini görmenizi sağlar.

Kimilerimiz, gönül ilişkileriyle Tanrının ne ilgisi olduğunu sorabilir. Ancak bence bu bağlantı, diğer tüm bağlantıların yolunu açar. İlişkiler hakkında bir kitap yazarken, Tanrı'dan söz etmemek, anatomi kitabı yazarken kalpten söz etmemeye benzerdi. Belki de tanrıyı sevgi kaynağı olarak görmeye alışkın değilsiniz. Belki de, Tanrı size korkulması gereken bir varlık olarak öğretildi. Hatta birçok insan korkudan Tanrı'nın adını bile ağzına alamaz. Siz de bu haldeyseniz, ruhunuza bakarak gerçeği hatırlamanızda yarar var.

Evren’in sevgi dolu, yaratıcı ve destekleyici ilahi gücünü görün. Bu sevgi dolu ruha isterseniz Tanrı, isterseniz ilahi bilgelik, isterseniz sevgi kaynağı adını vermeniz bir şeyi değiştirmez. Her koşulda bilin ki, varlığınızın merkezinde, en derindeki kişiliğinizin, en sevdiğiniz arkadaşınızın, sevgi dolu ailenizin ve sevgilinizin özü yatmaktadır.

Tanrı, yani Evrensel bilinç, her an sizinle birlikte, her an içinizdedir. Farkında olmasanız da, reddetseniz de her an onunla ilişki içindesiniz. Tanrı'nın amacı, hayatınıza harika güzellikler katmaktır. Ancak her ilişkide olduğu gibi birinin gerçekleşmesi için, sizin de aktif katılımınız gerekir. Bunu da meditasyon yoluyla yapabilirsiniz. Buna harcayacağınız zaman ve enerjiye değeceğini göreceksiniz. Tanrı'nın yolunda olduğunuzda, kendinize en yakın sırdaşınızı, en büyük destekçinizi, en tutkulu ve kararlı aşkınızı da bulmuş olacaksınız.

Özetle; İlahi güçle birlikte olursanız ki o zaten hep sizinle asla yalnız kalmazsınız. Bu ilahi güç yanınızda olduğu sürece, korkacak hiçbir şey yoktur. Kendinizi asla zayıf, kırılgan hissetmezsiniz. Tanrı eksiksizdir. Onunla birlikte olduğunuz sürece, ilahi kökeninizden kopmadığınız sürece, siz de öylesiniz. Tanrı’nın sarsılmaz sevgisini her an hissederek kendi değerinizin farkına varırsınız, yaşamınıza saygı duymaya başlarsınız. Kişisel enerjiniz güzellik, huzur ve neşeyle ışıldamaya başlar. Gerçek güzelliğin kaynağı da ruhunuzdur. İnsanlar, güzelliğin fiziksel bir şey olduğunu düşünür Değildir. Güzellik, her şeyden önce ve öte bir enerjidir. İnsanların sizi çekici bulmasının ya da bulmamasının nedeni, dış görünümünüz değil, ruhunuzun güzelliğine bağlıdır.

Dolayısıyla, gerçek güzelliğe ulaşmak istiyorsanız, saçınız, bedeniniz, kıyafetiniz, makyajınız kadar ruhunuza da özen göstermelisiniz. Ruhunuz zaten çok güzel. Yapacağınız meditasyon da bu güzelliği görebilmenizi ve başkalarına gösterebilmenizi sağlayacaktır. Kalbinizi besleyen bu güzelliği, hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline getirmelisiniz.

MANYETİK IŞIĞINIZ

Önerdiğim meditasyonlardan biri de kişinin hayal gücüyle çekiciliğini arttırmasını sağlayan bir çalışmadır. Bunu yatakta ya da rahatsız edilmeyeceğiniz herhangi bir ortamda uygulayabilirsiniz.

“Kalbinizi gözünüzde Evren’in uzak noktalarına parlak bir ışık gönderen büyük bir güç kaynağı olarak canlandırın.

Sizin yüce benliğiniz olan bu ışığı, kendinize duyduğunuz sevgi, güven, cesaret ve gerçek güzellikle doldurun.

Ruhunuzun güvenle ve sevgiyle parladığını görün. Bu durumun yarattığı neşeyi ve beklentileri hissedin.

Kendi ışığınıza doğru ilerleyen başka ışıklar olduğunu fark edeceksiniz.

Bunların bazıları, size şefkatle yaklaşmaya, hayatınıza huzur ve neşe katmaya hazır, tanıdıklarınızın ruhlarının ışıklarıdır.

Bazıları ise size sevgi dolu bir ilgi ve saygı duymaya başlayan yeni arkadaşlardır.

Enerjiniz bu ışıkları size doğru çektikçe, çekiciliğinizin de arttığına tanık olacaksınız.

Aşık olabileceğiniz birisini arıyorsanız, bu ışıklardan birinin size harika, her iki tarafı da besleyen, geliştiren bir ilişki getiren ideal eşiniz olduğuna inanın.

Gerçekten o kişi olduğunu bilin.

Uykuya daldığınız da ya da meditasyonu bitirdiğinizde ruhunuzun ışığını Evren’e yayın.

Bilin ki bu ışık, zaman ve mekanda sizden daha hızlı hareket edecek, yaşayacağınız müstakbel deneyimlere manyetik çekiminizin tohumlarını ekecektir.”

Bu meditasyon size çok güçlü değişimler yaratacaktır. Ancak bunun ön koşulu, yaşamınıza kendinize verdiğiniz değerin ışığını katma konusunda kararlı ve azimli olmanızdır. Tıpkı yüksek benliğiniz gibi, düşünceleriniz de kendinize duyduğunuz sevginin ışığıyla titreşmeli, seçimleriniz gururunuzu yansıtmalıdır.

Evrensel Çekim Yasaları
Sandra Anne Taylor


Sosyal Ağlarda Paylaşın