Lemurya Tohum Kristalleri

Lemurya Kolaylaştırıcısı, Lemurya enerji dersleri serisinin ilkidir. Lemuryalılar Pasifikteki Lemurya adalarında yaşamış çok huzurlu varlıklardı. Atlantisliler daha teknolojik iken, Lemuryalılar güçlü psişik yeteneklerle daha alakalılardı. Bir zamanlar bu varlıklar kendi dünyevi topraklarında ikamet etmeyip bazıları, bu dünyadan ayrıldılar ama buraya bağlı kaldılar. Diğerleri ise Dünya’da yaşıyor ve şimdi aydınlanmamıza yardımcı olması için Lemurya tohum (çekirdek, tane, döl v.s.) kristalini bizlere sunuyorlar.

Bu uyumlama size Lemuryalıları tanıtır. Onlar sizi kendi dünyalarına uyumlayacak böylelikle onlarla iletişim kurup psişik yeteneklerinizi güçlendirebileceksiniz. Bu uyumlamaya sahip olduğunuzda; enerjilerle çalışırken onları sırayla çağırıp enerjileri güçlendirmelerini istemeniz gerekir. Onlardan size yardım etmelerini istemelisiniz.

Lemurya Tohum Kristalleri 1&2

Lemurya Tohum Kristalleri 1 ve 2, Lemurya eneri dersleri serisinin ikinci aşamasıdır. Bunu alabilmek için Lemuryalı Kolaylaştırıcısı olmanız gerekmektedir.

Bu uyumlama ile Lemurya Tohum kristalleri sizin kristallerle çalışma yeteneklerinizi geliştirir. Özellikle Lamurya Tohum Kristalleri, enerji yönlendirmeleri, kristallere bağlanmak ve onları bilgi ve psişik mesajlar alırken güçlendirici olarak kullanmakta. Bu uyumlama aydınlanmanıza ve ruhani gelişiminizde/şifalanmanızda kullanacağınız Lemurya enerjilerine erişiminizi güçlendirir.

Lemurya Tohum Kristalleri 3 & 4

Lemurya Tohum Kristalleri 3-4 Bu sistemin üçüncü aşamasıdır. Lemuryalı rahipler Lemurya Tohum Kristalleri ile bağlantı yeteneğine sahiplerdi. Lemurya tohum kristalleri doğal şifalanma ve negatif karmayı temizleme aracı olarak kullanıldılar. Lemurya Tohum Kristali 3; birinci ve ikinci seviyenin bir uzantısıdır. Bu seviyede 4 Lemurya Tohum kristali vardır.

Bütün tohum kristallerinin sık sık kullanılması önerilir. Siz onları kullandıkça onlar daha güçlü bir hale gelirler. Dördüncü seviyede 7 yeni sembol vardır.

Bu uyumlamalar ile, 21 Lemurya Enerji Kavramları, Lemurya Kolaylaştırıcısı, Lemurya Tohum Kristalleri 4 serinin tamamını alacaksınız.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Lemurya Kolaylaştırıcısı

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Lemurya Tohum Kristalleri 1-2

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al

Lemurya Tohum Kristalleri 3-4

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın