Sacred Geometry

Manevi Hızlanma Sistemi

Sacret Geometry Reiki’nin diğer şifalandırma metodlarıyla birlikte kullanabileceğiniz bir şifalandırma sistemidir. Bu inisiyasyonlar size kendinizi şifalandırmanız ve kutsal geometri sembollerini kullanarak meditasyon yapabilmeniz için yol gösterecektir. Ayrıca başkalarını şifalandırmak için Reikiyle birlikte kutsal geometriyi nasıl kullanabileceğinizi de öğreneceksiniz. Evren bir titreşimdir ve geometri görseldeki apaçık titreşimdir. Bu şifa sistemi sizin yüksek benliğinizle ruhani seviyede çalışır. Semboller size temizlikte, yeniden şekillendirmede ve yapabilmede yardımcı olur, böylece sınırlayıcı inançlarla başa çıkabilmeye başlarsınız. Bu, sezgilerinizi güçlendirip yüksek benliğinizden / geometrik kodlar ve semboller ile ruhtan mesajlar ve bilgiler almanızı sağlayan bir metottur. Bu ruhani ilerlemede ruhun amacıyla hizalanmanıza yardımcı olur. Daha bağlı hissedeceksiniz ve hayatınıza uyum getirecek. Kadimler; kutsal geometrinin ruhun eğitimi için gerekli olduğuna inanırlardı.

Kutsal Geometri Nedir?
Eğitim seviyemiz ne olursa olsun yaşamımızın bir bölümünde hepimiz geometriye aşina olduk. Kutsal geometri etrafımızdadır, örneğin o doğada kar tanesinde ve ay çiçeğinde ve tarih boyu binaların dekorasyonlarındadır. Kelt düğümleri de kutsal geometrinin bir formudur ve her şeyin bağlantılı olduğunu sembolize eder. Onlar sonsuz ağı ve varlığın sürekli döngüsünü temsil ederler. Kare, daire, üçgen ve altıgen aynı kalır. Kutsal geometri “Evrenin Mimarisi” şeklinde de tanımlanabilir (Gilchrist).

Kutsal geometri kök dildir ya da yaradılışın dili, mükemmelliğin tasarımıdır, ki sadece hedeflenen plan anlamına gelir. O evrensel bir dildir. Bize önceden kim olduğumuzu ve şu an kim olduğumuzu hatırlatır. Kutsal geometri yaşam yolumuzla ve gerçek amacımızla hizalanmamıza yardımcı olabilir. Her sembol takasa, yeniden şekillendirmeye ve ruhun talimatlarını almaya yardımcı olur. Yaşamınız boyunca gelişen bozuk enerji kalıpları ve dengesizlikler temizlenir ve yeniden dengelenir. Sezginiz şunu fark etmenizle beraber güçlenir; Ruh ve ruhunuz, aklın söylediğinden başka şeyler öğretir.

Sacred Geometri 3 seviyeden oluşan bir uyumlama ve enerji sistemidir.
Her seviye uyumlaması ile kullanabileceğiniz yeni araçlara sahip olacak onların enerjilerine erişim sağlayacaksınız.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Sacred Geometry Seviye1

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al

Sacred Geometry Seviye 2

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al

Sacred Geometry Seviye 3

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın