Crystalline Living Water Matrix

Vücutta hücre içi ve hücre dışı iki tür "su" vardır. Hücrenin yaşaması için hücre içi su ve her iki hücrenin akışkanlığı ve düzgün çalışması içinde hücre dışı su gereklidir. Hücre içi nemlendirmeyi içme suyu ile elde edebilirsiniz ancak insanların çoğu biyolojik aktiviteye sahip olmak için hücrelerin suyu emmesi gerektiğini bilmez.

Hücresel hidrasyon alanındaki araştırmalar hücrelerin su emerek şiştiği zaman anabolik eylemle iyileşme mekanizmasını tetiklediğini göstermiştir. Anabolik eylem pozitif nitrojen dengesi, protein sentezi ve büyüme hormonu salınımı ile eşlik ediyor. Dengeli pH hücresel hidrasyon sonucu, yağ yakma, virüslere karşı direncin artması, ve serbest radikal hasar azalmasıdır. Hücrelerin susuz kalması, eylem ve kas güçsüzlüğü, inflamasyon ve erken yaşlanma haline dönüşmesini durumunu tetiklediği görülebilir.

Su hücrenin çeşitli mimari yapılarını bir arada tutan yapıştırıcı olarak hizmet vermektedir. Suyun bu işlevleri hücresel düzeyde hastalık ve yaşlanma sürecinde de-hidrasyon yoluyla bozulduğunda hızlanma başlar. Tüm alemlerde su kozmosta ilahi enerjilerin ana iletkenidir. Su kozmik okyanusta var olan tüm temel destek sistemidir. Bu kristal yaşayan su matrisi niyetle yeniden vücudunuzun çakra sisteminin bir kez daha ankraj bezleri ve organlar boyunca su yollarının dengesini ilahi güçle sağlamaktır. Bu sistem ile çalışmak Dünya üzerindeki bütün insanlığın bilinç seviyesinin bir üst düzeye kaymasına yardımcı olacaktır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Crystalline Living Water Matrix

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın