Magickal Shaman Lightworker Program 1-3

Şamanizm, birçok isimlerle adlandırılan Yaratıcı Kaynağına bağlantı sağlayan bir ruh halidir; Tanrı, Ruh, Evrensel Enerji, hatta Reiki... Bu yeni ve heyecan verici Şamanizm programı bizim büyük anne toprak enerjilerine bağlanmanın yanı sıra, şaman manevi yolunu takip etmek için bilmeniz gereken şeyi size tanıtacaktır.

* Magickal Şaman Işık İşçisi programı seviye 1 (başlatma) - Bu düzeyde sizin günlük yaşamınızda Şamanizm uygulamalarının temellerini açıklar. Seviye 1e uyumlanma büyümeye yardımcı olmak ve ufuklarınızı genişletmek için fırsatlar sunar. Öğrendiğiniz şeyler sizi, bizim büyük anne toprak enerjilerine ve evrensel bilincin enerjilerine bağlayacaktır. Ayrıca, geçit, magickal isimler ve şaman ayinleri gerçekten kim olduğunuzu keşfetmenizi sağlayacak... Hayranlık uyandıran bir seyirle, bir ruh yolculuğuna nasıl çıkılacağını ve bu manevi yolculukta nasıl yol alacağınızı öğreneceksiniz.

* Magickal Şaman Işık İşçisi programı seviye 2 (orta seviye) - Bu seviye bizim için büyük anne yeryüzüne nasıl bağlanacağımızı öğretir. Herhangi bir olumsuzluk ve istenmeyen enerjilerin belirlenmesi için size yardımcı bir koruma kalkanı sunar. Evernsel bilinç enerjisine olan bağlantınız güçlenir ve bunu tüm varlığnızla hissedersiniz. Farkındalığınız, derin bir sifa ve huzur duygusuyla gelişir. Kayıp parçalarınızı bulursunuz. Ruhsal yolculuğunuzda daha fazla güç toplarsınız.

* Magickal Şaman Işık İşçisi programı seviye 3 (Master düzeyi) - Bu seviye başkalarına da Şaman Işık İşçisi Programı Uyumlamalarını geçmesinize izin verir. Bu seviye, aynı zamanda toprak anayla ve evrensel enerjilerle bağı güçlendirmeye devam edecektir (BÜYÜK RUH). Ruhsal ÖZ ile bağlantınız güçlenerek, psişik yetenekleriniz de gelişecektir. 3. Göz Çakranızın iyice açılması sonucu, Taç Çakradan gelen ilahi bilgileri daha rahat okuyabileceksiniz. Ayrıca tüm fiziksel içgüdülerin açığa çıkarıcısı olan Sakral Çakranız da yeni bir güçlendirme alacak. Bu uyumlama içinde, meditasyon, şifa, otlar ve bitkisel krallık, taşlar, vizyonlar, etki etmek, geliştirilmiş sezgi ve içgüdülerin kavranması, doğa ve magick hakkında bilgi ve daha fazlasını bulacaksınız.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Magickal Shaman Lightworker Program 1. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Shaman Lightworker Program 2. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Shaman Lightworker Program 3. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın