Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 1-5

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı Kozmik bütünlük içerisinde sihirli, gelişmiş, çok güçlü bir farkındalık, şifa ve enerji sistemidir. 5 seviyeden oluşur.
Magickal Lightwork Lisans Programının temeli, hedeflerinize ve arzularınıza tezahür enerjisini barındırıyor olmasıdır. Arzularınızın tezahür etmesiyle ilgili olarak dış dünyada çok sayıda olasılıklar mevcut. Siz kesin bir şekilde kalbinizden niyet ettiğiniz zaman dış dünyada eterik olarak dolaşan arzularınızın enerjisi size ulaşır. Uyuyan enerji uyanır ve onu arayan ve almaya hazır hale gelen size ulaşır. Sizin onu aradığınız gibi o da sizi arar ve bulur. Bu çalışma programında hedeflere nasıl ulaşmanız gerektiğini öğrenecek, kullanabileceğiniz çok sayıda araca sahip olacaksınız. Onların fiziksel ve eterik enerjileriyle çalışmayı öğreneceksiniz.
* Farkındalık ve yeni bir seviyeye enerjiyi yükseltmek.
* Spiritüel ve yaşam yolunda kendinize koyduğunuz engelleri ve tıkanıklıkları aşmak.
* Arzuların ve isteklerin tezahürü.
* Enerjileri çok ileri seviyede kullanmak.


Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı- 1. Derece
1. derece aracılığıyla kendiniz ve başkaları için şifa oturumları ve Magickal Lightwork çalışmalar için çok özel araçlar oluşturmayı öğretir. Hangi özel amaç için hangi enerjiyi nasıl çalıştıracağınızı öğreneceksiniz.


Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı- 2. Derece
Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı kapsamında 2. Derecede, Otlar, Kristaller, Taşlar ve Bitkilerin hem eterik niteliklerini hem tezhür ettirmek için fiziksel olarak kullanmayı öğreneceksiniz. Tüm bunların niteliklerine uyumlanacaksınız.


Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı- 3. Derece
3. Derece size magickal ve Şifa çalışması enerjine ekstra bir boyut eklemek için çok yüksek titreşimli varlıkların enerjileri ve hayvan krallığı enerjilerine bağlanmanızı sağlar. Bu enerjileri nerelerde ve nasıl kullanacağınızı öğretir.


Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı- 4. Derece
Magickal Lightwork Gelişmiş Program Seviye 4 ilk 3 derecenin titreşimini tek başına toplar ve yükseltir. Evrensel yasalar bilincinizi genişletmek suretiyle titreşiminizi artırır. Böylece zihin, beden ve ruhunuzun bir master olarak size yol göstermesine açık hale gelirsiniz.


Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı- 5. Derece
5. Derece enerjilerin tamamının bir açılımıdır. Bu Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans seviyeleri 1-4 ün ötesine geçer. 5. Derece Lisans düzeyinde saf, rafine yüksek bölge enerjilerine geçersiniz. Daha yüksek girdap enerjilerine bağlanırsınız. Bu bağlantı size kolaylıkla fiziksel formda tezahür yeteneği kazandırır. Arzularınızı gerçekleştirme yolunda yapacağınız ruhsal yolculuğa çıkmak için gerekli donanıma sahip olursunuz.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 1. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 2. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 3. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 4. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Magickal Lightwork Gelişmiş Lisans Programı 5. Seviye

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın