Abundance Flush Empowerments 1-6

Bolluk/Bereket Temizliği Güçlendirmesi Hakkında:

Bu sistemin amacı bolluk ve bereketin hayatımıza akmasını engelleyen olumsuz düşünce formlarını ve enerjileri temizlemektir. Bolluk/Bereket temizliği iki seviyeyle gelir / kullanılır: Birinci seviye eski ve negatif enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olur. İkinci seviye; yeni fırsatlarla karşılaşmamız ve daha refah içerisinde olabilmemiz için etrafımıza manyetik bir alan oluşturur.

Bu enerji havadan kendinize milyon dolarlık bir malikane tezahür ettirebileceğiniz bir şey değildir. Bu enerji sistemi daha üretken ve konforlu yaşamanız için ihtiyacınız olanı size getirir.

Gerçekten bol/bereketli hissettiğinizde, etrafınızdakileri takdir edersiniz, ne kadar küçük ya da önemsiz göründüklerinin bir önemi yoktur. Fakir ama gönlü zengin bir insan, zengin ama hayatında sevgi olmayan birinden daha mutludur. Sadece dünyevi mal ve ihtiraslara değer verip onlara odaklanmak sonunda ruhunuzu yoksullaştırır.

Bolluk tanımını genişleterek; lüks arabaların ve daha büyük evlerin ötesinde tutun. Genişleyen alanda enerji daha serbest akarak, birey için doğru, benzersiz ve şaşırtıcı hediyeler getirecektir.

Bu enerjiyi kullanırken doğal olarak hayatınızda daha fazla bereket ve minnet hissedeceksiniz. Zaten sahip olduğunuz bolluğu/bereketi görmeye başlayacaksınız. Ayrıca kendi yetenek ve sahip olduğunuz güzelliklerin farkına daha iyi vararak başkalarıyla ve dünyayla paylaşarak, tekrar bereketin size dönüşünü göreceksiniz.

Yararları:

Bu sistem kısa zamanda çok hızlı sonuçlar oluşturur.

  • Para kazanma yeteneğinde artış.
  • Sezgisel doğa ile daha derin bir bağ kurulur. Böylece kişi daha çok “doğru yer, doğru zaman” tanımını yaşayıp, yeni fırsatlarla karşılaşır.
  • Geliştirilmiş manyetik alan ve aura’ya sahip olarak etrafınıza pozitif insanları ve refahı çekersiniz.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Abundance Flush Empowerments 1-6

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın