Open Heart Reiki

Çakralarımız, bizim ”Enerjik Anatomimiz”in bir bölümü olan enerji merkezlerimizdir. Klasik Enerji Felsefesine göre, yedi temel çakraya (enerji merkezlerine) sahibiz. Her çakra, vücudun belli bölgesiznde yer alan belirli organlar için işlev görür.

Açık Kalp Reikisi, göğüs kafesinin ortasındaki enerji merkezi olan Kalp Çaraya odaklı bir şifa sistemidir. Kalp Çakra, düyya hayatı tabanlı alt çakralarla, manevi çakralar olan üst çakralarla bağlantı oluşturduğu için, merkezi olan en önemli çakradır.

1.2. ve 3. Çakralar; hayatta kalma mücadelesi, cinsellik ve temel sınırlar gibi dünyevi konular üzerine çalışırlar. Diğer yandan 5. 6. ve 7. Çakralar ise; daha çok yaratıcı ifade, sezgiler ve İlahi bağlantı konuları üzerine çalışırlar.

4. Çakra olan Kalp Çakra; bu iki grup çakraların arasında yer almaktadır. Bu, bizim dünyevi olan fizik hayatımız ile manevi olan ruhsal hayatımızı biri birine bağlayan çakramızdır, bizim var oluşumuzun merkezidir. Hem sevgiyi verdiğimiz yerdir ve hem de aldığımız sevigiyi hissettiğimiz yerdir.


Güçlü bir Kalp Çakra, eğer işlevlerini tam olarak yerine getiremiyorlarsa diğer çakralarımızı da iyileştirir. Tamamen açık bir kalp çakra, biz özellikle diğer çakralar üzerinde şifa çalışmasak da diğer çakralarımızı rahatlatma ve onları enerjisel olarak besleme yeteneğine sahiptir.

Eğer tamamen açık bir kalbe sahip biri ile bir araya gelirseniz ya da ilk defa karşılaşıp tanışıyorsanız, muhtemelen bunu hissedersiniz. Bu insanların yanında kendinizi güvende hissedersiniz ve onlar çevrelerindeki insanlar tarafından sevilen kişilerdir. Onlar sevilip güvenildikleri için diğer bir sürü insanı kendilerine çekerler. Onlar kenddilerinden birşey eksiltmeden veriyorlar. Açık bir kalp ile sevgiyi veriyorlar .. Onlar açık bir kalp çakra üzerinden koşulsuz sevgiyi verdikleri için, açık kalp sevgiyi sürekli kalbe kendiliğinden doldurur, bu ndenle sevdikçe daha çok sevmek mümkün olur.

Sevgiyi kapalı olan bir kalp üzerinden veren insanlar, genellikle enerjiyi 2. ya da 3. çakra gibi diğer alanlardan çalarlar. Ya da, daha da kötüsü, -kalplerini bir mürekkep okkası gibi düşünün- Verdikleri sevgi koşullara bağlı olduğu için, verirken karşılarındaki insanların enerjilerini daha çok çekerler. O zaman da bu insanlar diğer kişiler üzerinde enerji vampirleri gibi etki ederler.

Hiç, birisi size bir hediye verdiği zaman, bu durum size eziklik ya da suçluluk hissi verdi mi? Eğer öyle ise; O kişi hediyeyi size açık bir kalp ile vermiyor. Verirken sizden enerjinizi çalıyor ve siz bunu hissediyorsunuz.

Özellikle Şifacılar, açık bir kalp çakrasına sahip olmak için çalışmalılardır. Aksi takdirde, kendileri ile bütünlük içerisinde olmayan bir yerlerden şifa aktarılır. Bunlar şifa gibi görünen geçici negatif enerjilerdir.

Açık Kalp Reikisi Enerjisi ile çalışırarak, tam ve koşulsuz bir sevgi vererek ve karşılığında gerçek sevgi enerjisini alarak, şifalanan kişide sağlıklı ve güçlü bir kalp çakra oluşturmanız mümkün olacaktır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Open Heart Reiki

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın