Pagan Elemental Uyumlama

Bu sistem ilk 2000 yılında gelmiş fakat 2009 yılında kağıda geçirilmiştir. Pagan mitolojisi, wicca ve elementlerle totem hayvanların pagan şifasındaki rolünün araştırıldığı bir çalışma sürecinde gelmiştir. Stuart eski bir Reiki Masterı, doğu sanatları dövüşçüsü, qi gung uygulayıcısı ve kalifiye bir eğitimcidir. Aynı zamanda sağlık terapisti ve holistik psikologtur ve Taoizm, Zen, Morita ve Buda öğretilerini kullanmaktadır. Şamanizm,Wicca, Rahiplik ve batı geleneksel yolları da incelemiştir.

Çok eski pagan ve şaman sistemlerinde çevremizde sürekli gücün varolduğu ve bunun yaşayan ve yaşamayan varlıklarda yer aldığı  varolan anahtar bir kavramdır. Birçok çeşit enerji bulunmaktadır, hayvanlarda, bitkilerde bulunan yaşam enerjisinden, kristallerde bulunan titreşim enerjilerine kadar toprak ananın derin rezonansına dayanan enerjiler bulunur. Ateş, su, rüzgar, yıldırım, sıca ve soğuk bulunur. Yer çekimi, gezegenin hareketleri ve tektonik plaklar bulunur.

Farklı kültürlerde farklı türde enerjiler tanımlanmıştır. Bazıları bunu toprak, rüzgar, ateş ve su ile sınırlandırır. Bazıları metali ekler. Bu güçlerin dengesi alternatif tedavi yöntemlerinde sıklıkla görülür.

Bu enerjilere ek olarak daha olağandışı olan dua, reiki, lanetler, kutsamalar, senkronisisite, büyü gibi farklı enerji çeşitleri de bulunur. Şamanizmde bu enerjilerden ayrı olmadığımız, onlara dahil olduğumuz,  maruz kaldığımıza inanılır. Farkında olsak da olmasak da o enerjilerden etkilenmekteyiz.

Bu uyumlama ile, ilgili elementlerin ve seslerin enerjileriyle bütünleşirsiniz. Çalışma kapsamındaki elementler ve enerjiler şunlardır:

  • Yüksek atmosfer, gezegeninin dönüşü ile ilgili
  • Rüzgar ve alçak atmosfer
  • Toprak
  • Metal
  • Güneşle ilişkili ateş
  • Yıldırım ve gök gürültüsü ile ilişkili elektrik
  • Derin akımlar, deniz çekilmeleri, ay ve yağmur ile ilişkili su
  • Taşlarla ilişkili kristal

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Pagan Elemental Uyumlama

Fiyat: 3.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın