İlahi Nur

İlahi Nur çok güçlü bir şifalanma ve şifalandırma tekniğidir.

Kişinin bilinçaltı ile yüksek benliği arasında bağlantı kurmasını sağlayan İlahi Nur’ a uyumlanarak bu bağlantıyı kurabilen kişi şifalandırma için yüksek benliğinde mevcut olan tüm yaratıcılığı ortaya çıkarır, ilahi amacıyla buluşur ve yeni realiteler yaratma gücüne kavuşur.

Eski Mısır ve Sufi geleneğinden gelen İlahi Nur bilinçaltı ile üst benlik arasında tam bir bütünlük sağlayarak, günlük yaşamda bilincin ilahi olasılıklara kolayca açılmasını sağlayan bir öğretidir.

İlahinur “ilahi ışık” adı verilen evrensel alan anlamına gelir ve kendi yüksek benliğinizle birleşmek için basit ama çok derin bir yöntemdir.

Uyumlanma sonrası İlahi Nur’ u hem fiziksel rahatsızlıklarınızda hem de vücudunuzda ve çakralarınızda blokajlara neden olan olumsuz duygu ve düşüncelerimizi salıvermede kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ilahinoorla çalışmak By Kiara Windrider

İlahinur, kozmik evrimsel bir enerjidir. Diğer enerjiler gibi, amacı insanlığa sonsuz potansiyelini gösterebilmektir. Bu süperdalga ışıkhızına yakın bir hızda olmasına rağmen dünyamıza henüz ulaşmamıştır.

Bu kozmik eğilimlerin amacı, güneş sistemimizdeki moleküler frekansları yükseltmektir. Aynı zamanda bilinç düzeyinde de yükselmelere yol açmaktadır. Bu yeni frekansların görevi, sinir sistemimizde ve beynimizde faaliyet göstermeyen görevleri başlatmak ve böylece multi-boyutlu bilnce ulaştırmak.Aynı zamanda DNAmızda yeni kodları aktive ederek insan ırkında transformasyon başlatmaktır.

İlahinur, bu kozmik enerjileri uyanış adına birleştirme ile çalışmaktadır. Evrim uzun süreler boyunca çok yavaş ilerleyip, aniden sıçrama yapma eğilimindedir. Bizler şimdi fiziksel olarak hayatta kalma, rekaberçilik üzerine yoğunlaşmış bir türden gelişim gösteriyoruz.

Barbara Marx Hubbard, bu yeni gelişen türe -homo universalis’, evrensel insan diyor. Uzay - Zaman süreklilisi doğrusallığı ile sıkışıp kalmaktansa, bizler sonunda çok boyutlu varlıklar olarak istediğimiz yere ve zamana ulaşabileceğiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR By Kiara Windrider

Soru: Deeksha ve Ilahinur arasındaki fark nedir?

Çok fazla bir farkları yok, bana göre ikisi de aynı cocmik kaynaktan gelmişlerdir, ikisi de genetik aktivasyona yardımcı olmaya çalışırlar ve her ikisi de -Altın Çağa’ girerken bizi galaktik eneji dalgalarını kullanmaya hazırlarlar.
Tarihsel açıdan bakacak olursak, farklılıklar bulunur. Deeksha, Hindu geleneğinden doğmuştur. Buna göre yukarı çıkarak -Ruh’a ulaşmak ve büyük bir mutluluk halinde cosmik biliçe dahil olmaktır. İlahinur, Mısır geleneğinden doğmurtur. Burada amaç Madde dünyasında fizikel egemenliğe sahip olmaktır.
Ruh açısından, biz madde soyundan geliyoruz. Madde açısından ise ruha yükseliyoruz. Bu aynı anda olan bir süreç, sadece kendimizi kişilikle mi yada ruhlamı tanımladığımıza göre değişiyor.
Bir açıdan, İlahinur ve Deeksha cosmik kutupsallıkta ying ve yangi temsil etmektedirler. Her iki enerjiyle çalışmış olan insanlardan gelen yüzlerce rapora göre, Deeksha üst çakralarla çalışırken, İlahinur deneyimi daha derinde hissedilir.

Soru: Hem Deeksha hem de Ilahinurla çalışmak gerekli midir?

Bu tekniklerin hiçbiri gerekli değildir. Tarihte bu cosmik enerjilerin herkese açık olduğu bir dönme giriş yapıyoruz. Sanki hepimiz beraberce tırtıl seviyesinden, kozaya oradan da kelebek olmaya dönüşüyoruz. Bu oluşumu durduracak yada hızlandıracak herhangi bir şey yapamayız, sadece tanımalı, güvenmeli ve bu ilahi güç bizi ileri taşırken, kendimizi ona açmalıyız.
Dünyada birçok insan aynı uyanışları deneyimliyorlar, sadece oldukları yolda ilerliyerek. Buna İlahi Zerafet yada Cosmik Evrim diyebiliriz.

Hiçbirisi gerekli olmamasına rağmen, Deeksha, Ilahinur, Tekrar bağlantı,ve bunlar gibi birçok enerji teknikleri kesinlikle yardımcı olacaklardır. Herhangi birisini yada hepsini kullanabiliriz, yeterki kullandığımız tekniğin değil İlahi Güç’ün önemli olduğunu bilelim. Büyük ihtimalle -Büyük Resimi’ anlamak da aynı ölçüde önemlidir.

Soru: Büyük resim nedir?
Benim anlayışıma göre biz kuantum sıçramasına hazırlanıyoruz. Bilimsel açıdan ise biz galaktik merkezden gelecek çok büyük enerjiyi, Paul LaViolette’in dediği gibi galaktik süperdalga, almaya hazırlanıyoruz. Bu geçiş kaotik olacaktır. Fakat biz ne olduğunu, nedenini ve zamanlamasını anlayabilirsek bu geçiş korkuya kapılmadan daha kolay ve rahat olacaktır.

Not: İlahi Nur uyumlaması için 7 gün boyunca enerji aktarımı yapılacaktır. 

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

İlahi Nur

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın