Magic Reiki

Magic Reiki varlıklar, büyü ve büyücülük ile ilgilenen bir şifa enerjisi sistemidir. Ortamı negatif varlıklardan temizlemek, kabile lanetlerini kaldırmak ve şeytan çıkarma seanslarında kullanılır aynı zamanda büyücülük ve negatif enerjiler ile oluşturulmuş negatif programları ortadan kaldırır. Buna atalar veya geçmiş hayatlardan kalma sorunlar da dahildir. Bedeni, ruhu ve yaşamı iyileştirmenin yanı sıra Magic Reiki kişi ve ortam için güçlü koruma sağlar. Magic Reiki enerjisi masterın ruhu ile bağlantı kurar ve onu iki dünyanın arasında bir köprü haline getirir. Eğer bu kişi reiki ile uzun zamandır çalışıyor ve gizli bilgilere ulaşımı var ise, her iki dünyadan bilgi edinebilecek ve farklı varlıklar ile iletişime geçebilecektir. Magic Reiki ile korunan master bu dünyanın varlıkları ile korkmadan iletişime geçebilecektir. Bu sistemde iki seviye bulunur: Pratik ve Master seviyesi.

Uyarı: Magic Reiki kesinlikle ruhsal yönü güçlü kişiler tarafından kullanılmalıdır. Son derece güçlü bir sistem olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Yaratıcı inancı olan, manevi yönü kuvvetli kişiler tarafından ciddiye alınarak kullanılmalıdır.

Ön Koşul: Master

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Magic Reiki

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın