Chakra Healing

Çakra Şifa Uyumlamaları temizlemek istediğiniz çakralar ve biriktirdiğiniz eski duygusal travmaları iyileştirmek için mükemmel bir uyumlamadır. Bu şifa uyumlaması süper şarjlı bir şifa oturumu gibi hızlı bir şekilde hayatınızda değişiklik yapmak için son derece güçlü bir yoldur. Her uyumlamada uyumlama sonrası temizlenme/arınma deneyimleyebilirsin. Bu fiziksel detoksu (üşütmek, grip v.s.) ya da duygusal boşalmaları (bazı duygusal telaşla-rı) da kapsar. Lütfen bu tür arınma aşamalarının geçici olduğunu ve enerjinize ayar çekerek sizi yeni seviyeye götüreceğini bilin.

İlk Çakra: Kök (omurganın tabanı)

Temel fiziksel özellikleri, hayatta kalma, para, kariyer, ev, yerleşme, topraklama konularıdır. Para konularında, fiziksel sağlık, odak ve konsantrasyon, depresyon, kariyer sorunlarında bu uyumlama ile yeni enerjiler kazanırsınız.

İkinci Çakra: Sakral (alt karın)

Duygular ve cinsellik. Cinsellik (geçmiş istismar, iktidarsızlık, oryantasyon), derin duygusal blokajlar (özellikle erkekler için), madde bağımlılığı, kadınlarda (kist, adet ağrısı, doğurganlık) ile ilgili sorunlar.

Üçüncü Çakra: Solar Pleksus (üst karın)

Kişisel güç, sınırlar, koruma, kendinize duyduğunuz güven, hayır demeyi öğrenmek, insanlarla sınırları ayarlamak, korkular, duygusal blokajlar.

Dördüncü Çakra: Kalp (göğüs merkezi)

Koşulsuz sevgiyi yaşamak, duysusal yaraları iyileştirmek, ruh eşini çekmek, sevgiyi ver-mek ve almak konusunda yetenek.

Beşinci Çakra: Boğaz (boğaz bölgesi)

Konuşmak, yaratıcılık, sanatsal faaliyetler

Altıncı Çakra: Üçüncü Göz (alnın ortası)

Üçüncü Göz sezgi ve psişik yeteneklerin merkezidir. Algılarımızı temsil eder. Gözden kaçırdığımız şeyleri fark edecek iç görü sağlar. Psişik yetenekleri geliştirir. Ruhsal iç görü kazandırır.

Yedinci Çakra: Taç (başın üstü)

Bu çakra bizim ilahi kaynakla bağlantımızdır.
Yaratıcı ile olan bağlantımızı, ruhsal desteklerimizi, manevi yönelişlerimizi, hayat amacımızı, evrensel sevgi bağlantımızı temsil eder.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Chakra Healing

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın