Animal Path Healing

Hayvan yolu şifası için üç sembol verilmiştir. Kendine şifa, rehberlik, ruha daha güçlü bir bağ kurmak ve uzaktan şifa için kullanılabilir.

Sıklıkla geçmişte başımıza gelenler nedeniyle pişmanlık, üzüntü, suçluluk duygusu, gerginlik, çaresizlik hissedebiliriz. Bu duyguları içimizde taşımak bedenimizde enerji tıkanmalarına yol açabilir. Semboller meditasyon sırasında negatif enerjilerin salınması için kullanılabilir. “Hayvan rehberliğine” ihtiyaç duyduğunuz zaman “hayvan yolunu” canlandırın. İhtiyaç duyduğunuz hayvan yardımınıza gelecektir.

Ayrıca mesajları duyma yetinizi güçlendirmek için Ruh duyma sembolünü kullanabilirsiniz. Açık yol sembolünü kullanın ve kendinizi o yolda yürürken canlandırın. İçinizden gelen hangi duygular varsa yüzeye çıkmasına ve içinizden akmasına izin verin. İçinize gelen duyguyu hissedin ve onu huzurla bırakın. Hayvanlar pişmanlık veya suçluluk duyguları taşımaz. Anda yaşarlar. Yolculuğunuzu açık bir yolda yenilenmiş bir benlik ve yön hissi ile sonlandırın. Şimdi ve burada da yaşayın.

Her zaman açık bir yol bulabilirsiniz.
Aşk, ışık ve birçok hayvan rehberliğiyle…

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Animal Path Healing

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın