Dolphin Trilogy Reiki

Yunus Üçlemesi Reiki, Yunus Reiki'sinin evrimleşmiş halidir. Orjinali Mark Scott tarafından oluşturulmuştur. Bu sistem Yunus Reikisinden öğrendiklerimizi alır ve onu geliştirerek Yunus Şifa enerjisi, Orka Güçlendirme Enerjisi ve Yunus Kristal Reiki enerjisini kapsamasını sağlar. Bu sistem Shanti Jhonsen tarafından geliştirilmiştir. Bir çok meditasyon ve Yunus / Orka dünyasıyla yakından çalışmayı kapsar.

Yunus Üçlemesi Reiki üç bölümlü bir şifa sistemine dayanır. Nefes, meditasyon, uyumlama veya şifadan oluşur.

Yunus Şifa Nefesi kendimizi merkeze almamız ve yunuslarla bağlantı kurmamızın bir yoludur. Önerilen süre başlangıçta 5-10 dakikadır. Fiziksel bedenlerimiz elektro manyetik bir alanla çevrilmiştir. Hepimizde fiziksel bedenlerimiz tarafından iletilen gizli bir enerji kanalı vardır. Bu kanal, Santral Kanal, Işık Kolonu, Pranic Tüp ve Antahkarana olarak bilinir. Taç üzerinden Köke kadar düz bir çizgi oluşturur ve toprağa iner. Bu kolon yoluyla yaşam enerjisini var olan her şeye olan sevgiyi, içimize çekeriz. Bu enerji bizi destekler ve besler. Niyet ile yunus şifa reiki nefesini kullanarak Santral Kanalımız genişletebilir toprağa daha derinden bağlantı kurabiliriz.

Bu şifa sisteminin üç seviyesi şöyledir: Yunus Şifa Reiki - Orka Empowerment Reiki - Yunus Kristal Reiki

Yunus Şifa Reiki
Yunus üçlemesi reikisinin ilk seviyesidir. Kendinizi hazırlamak için Yunus Reiki Nefesini kullanabilirsiniz. Bu tekniğin düzenli kullanımıyla yaşam enerjisinin fiziksel ve enerji bedeninizde dolaşımını hissedeceksiniz. İçinizde baskılanmış negatif kalıpları hücresel hafızanızda dönüştürüp hücreleri yeniden programlamanıza izin verecek, tıkanmış enerji blokajlarını açacak, yaşam gücünüzü artıracaktır.

Orca Empowerment Reiki
Yunus üçlemesinin ikinci seviyesidir. Orcalar yunus ailesinin en büyükleridir. Orcalar anılarımızı bırakarak, derin nefes alarak ve ses ile iletişim kurarak iyileşmemizi sağlar.

Yunus Kristal Reiki
Yunus üçlemesinin üçüncü seviyesidir. Yunusların muhteşem enerjisi güçlü kristal enerjisi ile birleşince bütün bir entegre şifa sistemi oluşturur. Yunus Kristal enerjisi tıkanmış enerjileri serbest bırakmak için kullanılabilecek, iç görü verebilecek, şifa gerektirecek alanları gösterecek muhteşem bir araçtır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Dolphin Trilogy Reiki

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın