Sacred Breath (Kutsal Nefes)

Şamanik Öğretim, Ruhsal Birlik ve Kişisel Uyanış

Kutsal nefes birçok düşünce ve alışkanlık ile ilişkilidir, benim için şamanik bir süreç olmuştur, başkaları için tamamen farklı olabilir. Sıkı kurallar yoktur sadece temeller vardır. Kutsal nefes ile çalışan herkes kendi inançları ile kendi yolculuğunda, sürece farklı bir boyut katar. Bu, kendine şifa sistemi olsa da aynı zamanda başkalarına ve Toprak Anaya şifa sağlar.

Kutsal nefes bizi zamanın başına götürmektedir. Hiçbirimizin dünya üzerinde var olmadığı bir zamana, “ilk nefes”in alındığı zamana, uzun zaman önce unutulan veya saklanan, hafızamızdan silinen bir yere, kutsal şarkılarımızla tekrar buluşabileceğimiz ve tekrar kendimizi ve başkalarını iyileştirme yetimizi kazanabileceğimiz bir yere götürmektedir bizi. Bu yeti yalnızca kendimizi iyileştirmeye yönelik değil aynı zamanda gezegenimizin çekirdeğine şifa yollayacağımız bir yerdir.

Kutsal nefes dindarlık ile ilgili değildir; belirli bir inanç sistemi ile ilgili değildir, daha çok ön yargı, renk, ırk, etnik köken gözetmeksizin insanları bir araya getirmek ile ilgilidir. Hepimiz toprak ananın sırtında yaşayan büyük bir aileyiz. Kutsal Nefes, sevgi, saygı ve kalplerin paylaşımı ile ilgilidir. Hepimiz biriz.

Kutsal Nefes ile aynı zamanda şamanik taşlara uyumlanacaksınız.
Altın kartal tüyü
Doğu rüzgar nefesi
Batı rüzgar nefesi
Kuzey rüzgar nefesi
Güney rüzgar nefesi
Ateş nefesi
Su nefesi
Gökkuşağı nefesi
Yunus nefesi
Ay nefesi
Güneş nefesi
Nefes ile kristalleri temizlemek
Ses ile şifa
Çiçek terapisi
Esansiyel yağlar ve bitkiler
Taşlar/Kristaller
Hayvan totemler
Renkler ve Tüy ile şifayı öğreneceksiniz.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Sacred Breath (Kutsal Nefes)

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın