Bonding Empowerment

Bağlanma güçlendirmesi duygusal bağlanmadaki engelleri kaldırmaya yönelik bir enerjidir. Birincil olarak kalp çakrası üzerinde çalışır fakat aynı zamanda diğer çakralardan korku ve diğer negatif enerjileri de uzaklaştırır, özellikle solar pleksus çakrasından.

Bağlanma güçlendirmesi çocukluktaki bir sevgi eksikliğine bağlı oluşan duygusal yaraları iyileştirir. Ebeveyn sevgisi ihtiyacını kaynaktan gelen evren sevgisi ile değiştirir. Güçlendirme, çocukluğu iyi geçmiş olan kişilerde de kullanılabilir. Diğer kişilerle, gezegen ve evrenle bağlantı hissini arttırır. Aynı zamanda eşler, arkadaşlar ve aile bireyleri arasındaki ilişkiyi güçlendirir. İnsanları yakınlaştırıp ilişkilerdeki sorunları iyileştirmeye yarayabilir. Bağlanma güçlendirmesi aynı zamanda terk edilmiş veya istismara uğramış ve insan görünce korkan hayvanların şifasında kullanılabilir. Enerji uzaktan gönderilerek hayvanın korkularını aşıp yeni bir insan ile bağlanmasını sağlayabilir.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Bonding Empowerment

Fiyat: 600,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın