Shiva-Shakti (Tantrik Güç)

Sanskritçede Shakti kelimesi şu şekilde bölünür: shak—“yapabilmek anlamına gelir”, yani kutsal güç veya güçlendirme öncül kozmik enerjidir ve tüm evrende hareket eden dinamik güçleri temsil eder. Shakti yaratıcı dişi gücün temsilcisidir. Shiva “Şanslı kişi” olarak bilinir.

Tantrism ruhsal mükemmeliyet ve büyülü güce doğru bir yolculuktur. Amacı kişinin kendini kontrol edebilme gücünü edinmesi ve kozmoz ile, kutsal ile bütünleşmeyi sağlamaktadır.

Bu enerji maskulen ve feminen yönler arasında uyum bulmanıza yardımcı olacaktır, erkekler daha maskulen hale gelecek, dişiler daha feminen olacak ama aynı zamanda karşı cinsin içinizdeki özelliklerini de uyandıracaktır.

Shiva-Shaktinin enerjilerinin bir başka yönü vardır varolan ilişkilerinizde düzelme sağlarken cinsel anlamda iletişim zorluklarınızın aşılmasında psikolojik engellerin aşılmasinda kolaylık sağlar.
Shiva-Shakti enerji sistemi olsa da, yüksek şekilde ODAKLANMIŞ cinsel enerjiye sahip olduğu akılda tutulmalıdır.

Shiva shakti enerjisi siz ile evren arasında mutluluk ve uyum sağlar ve bilincinizi mutlakiyete yaklaştırır.

Kullanım alanlarından bazıları şöyledir:
Çekiciliği artırmak
Daha canlı ve yoğun cinsel deneyim
Ürogenital hastalıkların tedavisi
Tatminsizlik ve stres
İlişkilerin güçlendirilmesi
Gizli güç ve potansiyelinizin açığa çıkması
Kundalini uyanışı

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Shiva-Shakti (Tantrik Güç) Eril-Dişil Harmoni

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın