The Attraction Magnet Empowerment

Çekim mıknatısı güçlendirmesi (The Attraction Magnet Empowerment)- Bu sistem bize ruhsal olarak bu enerjilerle çalışırken, düşünce şeklimizi değiştirmek ve yürekten istediğimiz şeyleri bize getirmek için iletilmiştir. Çekim yasası yeni değildir ve masterlar, ışık çalışanları, ruhani kişiler tarafından binlerce yıldır kullanılmaktadır. Modern terminolojide ise düşünce ve duygularımızla her istediğimizi çekme gücüne sahip olduğumuzu anlatır.

Bu kavrama verilen ilk yanıt sadece isteyerek yaşamımıza birçok şey çekebilme fikrine karşı duyulan heyecandır. Aynı zamanda sebep olmuş olduğunuz olumsuzluklar için sorumluluk almanız gerektiğini göstermektedir. Kişisel bolluğu tezahür ettirmek için sizi saran blokajları kaldırmanızı sağlar. Bu uyumlama sizi bir anda zengin yapmaz. Yüksek benliğinizle uyum içerisinde bolluk ve refahı çekersiniz. Enerji alanınızı düzenlersiniz. Umarım ki bu uyumlama size davranış düşünme ve hissediş biçiminizi değiştirme cesaretini verir.

Para hakkındaki düşünce ve duygularınızı değiştirmeye yarayan bir sistem olan ve Jay M. Burrell tarafından kanal olunan çekim mıknatısı güçlendirmesi, Financial Fear Flush uyumlamasına dahil edilmiştir. Financial Fear Flush-The Attraction Magnet Empowerment uyumlamalarının peş peşe alınması ve birlikte kullanılması şart olmamakla birlikte tavsiye edilir.

Not: Bu uyumlamaları almak için ön koşul yoktur. Başkalarını uyumlamak için Reiki Master olma zorunluluğu vardır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

The Attraction Magnet Empowerment

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın