Financial Fear Flush

Finansal korku temizliği güçlendirmesi (Financial Fear Flush)- 2011 yılında Mariah Windsong'un kanal olduğu bir uyumlamadır. Bu sistem finansal durumunuzla ilgili duyduğunuz korku veya endişelerle başa çıkmanıza yardımcı olur. Finansal korku hepimizin, yaşamımızın bir döneminde yaşadığımız bir durumdur. Ne zaman zihninizden para ile ilgili bir endişe veya korku duyarsanız bu sistemi kullanabilirsiniz. Paranın akıp gitmesine neden olan korkuları uzaklaştırmanız önemlidir. Ne zaman para ile ilgili bir korku duysanız elinizde olan parayı da yitirirsiniz. Para ile ilgili korkularınız uzaklaştırıldıktan sonra finansal korkular ile ilgili güveniniz yerine gelir. Düzenli kullanıldığında pek çok fayda görülür.

Daha az anksiyete
Zihinsel olarak negatif senaryolardan uzaklaşma
Daha az depresyon
Para kullanımında kendinizi sabote etmeyi bırakmak
Finansal durumunuza yarar sağlayacak mucizeleri fark etmek
Finansal geleceğiniz için artmış pozitif bir bakış
İçsel huzur
Gündelik olarak daha derin nefesler alırsınız
Gelecek için zihinsel planlar kurmaya başlarsınız
Daha fazla fırsatla karşılaşırsınız
Paranız ile ilgili negatif kehanetlerinizi gerçekleştirmeyi bırakırsınız
Para yönetiminde bilgelik kazanırsınız

Para hakkındaki düşünce ve duygularınızı değiştirmeye yarayan bir sistem olan ve Jay M. Burrell tarafından kanal olunan çekim mıknatısı güçlendirmesi de bu uyumlamaya dahil edilmiştir. Financial Fear Flush-The Attraction Magnet Empowerment uyumlamalarının peş peşe alınması ve birlikte kullanılması şart olmamakla birlikte tavsiye edilir.

Not: Bu uyumlamaları almak için ön koşul yoktur. Başkalarını uyumlamak için Reiki Master olma zorunluluğu vardır. 

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Financial Fear Flush

Fiyat: 700,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın