Tibetan Reiki

Tibet Reiki - Denge, Sakinlik, Sezgi, Mukavemet ve Ruhsal Uyanış

Tibet Reiki Tschen Li tarafından kanalize edilen şifa sistemidir.

Dünya’nın çatısı olarak bilinen en eski medeniyetlerden biri olan Tibet'te şifacılık sanatı ve evrensel şifa enerjisi Reiki’ye benzer uygulamaları anlatan bir çok eski yazıt ve belge bulunmaktadır. Reiki'nin temelinin Tibet olduğuna dair yaygın düşünce vardır. Bazı kaynaklarda Usui Reiki'nin kurucusu olan Mikao Usui'yi bu sisteme bir Tibet'li Lama olan Tschen Li'nin inisiye ettiği, daha sonra Tschen Li'nin bir başka isim olan Ralph White'ı bu sisteme inisiye ettiğini ve bu şekilde bu sistemin geleneksel Tibet Reiki olarak günümüzde varlığını koruduğu söylenmektedir.

Tibet Reiki, Usui Reiki’nin 3 temel sembolüne ek olarak “Yaşam Çiçeği” “Horus’un Gözü” “Shiva’nın Davulu” “Davud Yıldızı” “Om” “Sonsuzluk” gibi bir çok antik medeniyete ait çok sayıda sembol içeren kapsamlı ve klasik Usui Reiki'ye göre farklı çalışmaları olan güçlü bir sistemdir. Bu sisteme uyumlandıktan sonra yapılabilen bazı çalışmalar; spiritüel yükselme, başka boyutlara yolculuk, 3.göz temizliği, DNA şifası, yüksek benlik iletişimi, bilgelik, korunma, eski bilgileri açığa çıkartma, enerjilerle yüksek frekanslarda çalışma sayılabilir. Ayrıca bu uyumlama ile, Hayat Ağacı Meditasyonu, Başmelek Mikailin Kılıç Tekniği ve şifa yöntemlerini öğreneceksiniz.

Tibet Reiki, Usui Reiki masterların, master olmak isteyenlerin ve Reiki 2. aşamada ilerlemek isteyenlerin öğrenmesi gereken geleneksel ve temel bir enerji sistemidir, Reiki’nin çok eski ve güçlü bir formudur.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Tibetan Reiki

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Seviye 1

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Seviye 2

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al

Seviye 3

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın