The Universal Orb Empowerment

Bu sistem sizin hem kendiniz hem de arkadaşlarınız, aileniz, müşterileriniz ve hayvan dostlarınızın ruhsal yaşantısında ruhsal eterik kürelerin oluşturulmasında size yardımcı olmak için uygulanan harika yöntemlerle doludur.
Eterik kürelerin oluşturulması sembollerin, mantraların kullanımını gerektirmeyen ve sadece canlandırma ve sağ duyuyla içten gelen niyetinizle gerçekleşir. Eterik küreler bolluğu çağırmak için, yüz yüze hem de uzaktan şifa seanslarda kullanılabilir. Çakra sistemini dengelemek ve hizalanması için de kullanılabilirler. Ayrıca melek küreleri ve kristal küreler oluşturmak için de kullanılabilir. Evrensel küreler negatif enerjiler, psişik saldırılar ve rahatsız eden varlıklara karşı koruma için de kullanılabilir. Ayrıca kristal krallığına (Etheral Kristaller) uyumlanmışsanız bu sistem içinde onu da kullanabilirsiniz.Bu uyumlamayla birlikte sertifika, soy ve detaylı bir eğitim kitapçığına sahip olacaksınız. Kitapçık ile bu küreleri kolayca oluşturma yöntemlerini öğreneceksiniz. Her bölümde ilgili küreyi nasıl oluşturacağınız anlatılacaktır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

The Universal Orb Empowerment

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın