İmara Reiki

İmara Reiki oldukça yüksek titreşimli bir enerji ve üst düzey Reiki sistemidir. Sadece uyumlamasını alanlar bu enerjiyi kullanabilir. İmara Reiki, Reiki skalasında 5.sıradadır. Sadece karşılaştırma nedeniyle şöyle bir skaladan söz edilir. Usui Reiki 1,2 ve masterlık ilk 3.derecedir. Karuna Reiki 4.derece olup Imara Reiki 5.derecedir. Yine aynı şekilde Usui Reiki 1.bant genişliğinde bir titreşime sahiptir, Karuna Reiki 2, İmara Reiki ise 3.bant genişliğinde bir titreşime sahiptir. İmara Reiki’yi daha sert bir şekilde algılayabilirsiniz. Bu enerji oldukça farklı hissedilir. Imara enerjisinde semboller kullanılmaz. İmara Reiki kullanan bir çok kişi güçlü spiritüel bağlantılar deneyimlemiştir. (yükselmeye başlama , melekler gibi) İmara Reiki birçok yeteneğinizi ortaya çıkartır. İmara Reiki bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakta oldukça yeteneklidir. (Psikolojik ,duygusal yada spirituel travmalar gibi.) İmara Reiki uzaktan şifa gönderimi için de oldukça etkilidir. İmara alıcıya da vericiye de şifa veren bir enerjidir.Yüksek titreşime sahip olduğundan Imara Reiki uyumlamasını sadece Reiki masterlar alabilmektedir.
Bunun yanı sıra bir diğer özelliği de istenen olumlu amaçlar içinde kullanılabilir olmasıdır. Kişinin dilediği gelecek yada ulaşmak istediği amaçlar için İmera Reiki ile enerji çalışmaları yapılabilir. İmera Reiki ile yakından ve uzaktan enerji verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapilabilir. Oldukça etkili ve güçlü bir sistem olan İmara Reikiyi mutlaka deneyimlemeli ve etkilerini yaşamalısınız.

 

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

İmara Reiki

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın