Büyü Ters Çevirme ve Künye Kaldırma Güçlendirme

Büyü Tersine Çevirme ve Künye Kaldırma Yetkisi, iyi niyetleri olmayan bireylerin kendilerine koyduğu negatif enerjiler ve büyülerden mağdur olan öğrencilerin yıllarca süren taleplerinden sonra kanalize edilmiştir. Ayrıca son zamanlarda Birleşik Krallık'taki bir öğretmenin beni büyü, lanet ve iftira ile manevi saldırıya uğrattığı olumsuz bir büyünün kurbanı oldum. Bu kişi kendi olumsuz etkilerini gizlemek için bana yansıtmaya çalıştığı olumsuz etkilerle çalıştı.

Büyü Ters Çevirme ve Künye Kaldırma Güçlendirme, ana amacı zararlı büyülü çalışmaları ve büyüleri ortadan kaldırmak, böylece manevi bedenin geri kazanılması, saflaştırılması ve en iyi sağlığa kavuşturulmasıdır. Bu güçlendirme ayrıca alıcıyı daha fazla olumsuz titreşimden korumak için ortamın temizlenmesi ve saflaştırılması üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Büyü Ters Çevirme ve Künye Kaldırma Yetkisi, her kullandığınızda eterik arka planınızda eşzamanlı olarak etkinleştirilen farklı şekillerde çalışır. Enerjiler, artık size zarar veremeyecekleri veya eterik ortamınızın bir parçası olamayacakları için zararlı sihri ve büyüleri durdururlar. Bu uyumlamanın enerjileri, her türlü zararlı büyü veya büyünün çalışmasını derhal durduracaktır. Büyü ve / veya büyünün mekaniği devre dışı bırakıldığında, çakralarınız, Aura ve Meridyenler dahil olmak üzere ortamınızdan ve enerji bedeninizden kaldırılacaklar.

Büyü Ters Çevirme Güçlendirme İşlevleri
Bu sistemi etkinleştirmek ve çalışmak, aşağıdakileri içeren birçok fayda sağlayacaktır.
Zararlı Büyü ve Büyüleri Kaldırma
Artan Sezgi
Enerji Vücudunuzu Onarma, Onarma ve Güçlendirme
Titreşiminizi Artırma
Sizi Zararlı Büyü ve Büyülerden Koruma
Kristal Yapılara Eterik Kodlamalar
Başmelek Etheric Bağlantıları Michael ve Raguel
Temiz Quartz Pentagram ile Enerjisel Bağlantılar
Büyü ve Büyülere Karşı Korkuyu Azaltmak
Büyü ve Sihir ile İlişkili Olan Bilinçaltı Programları
Evinizi, Kutsal Alanı, Tedavi Odalarını ve Daha Fazlasını Koruyun.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Büyü Ters Çevirme ve Künye Kaldırma Güçlendirme

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın