13. Ayin - Rahim Ayini

13. Ayin - Rahim Ayini, yaratıcı merkezinizin doğal dengesini sağlamak için tasarlanmış çok güçlü ve sevgi dolu bir enerji aktarımıdır. Rahmin Ayini, hem Erkekler hem de Kadınlar için mevcut olan kutsal yaratılış yeri olan Rahmin nimetidir. Birçok Kadın hala Annelerinin, Büyükannelerinin ve Kadın Atalarının acısını ve kızgınlığını taşıyor. Bazıları Geçmiş Yaşam bağlantılarının yaralarını hissediyor ya da bu yaşamda sevinç ve mutluluk akışını engelleyen travmatik deneyimler yaşamışlar. Tüm bu travmatik deneyimler her bir her bir insanın kendisinde bulunan İlahi Dişil ile bağlantı kurmasını engelliyor. Bu kutsamadaki Şifa Enerjisi, bu İlahi Dişil Gücü sizinle yeniden aktif hale getirecektir.

 

Ormanın Dişil Ruhu bize bu basit ve hayati durumu hatırlatır.

 

Hakikat:

 * Rahim Korku ve Ağrı'nın saklandığı bir yer değildir.

 

* Rahim Yaratmak ve Yeni Hayata Doğum Vermektir.

 

Kadınların bu soyu, Orman Tıbbı yoluyla, bize Munay Ki geleneğinin 13. Ayinini verdi. Bereketleri alır almaz ve başkalarıyla paylaşır paylaşmaz sadece Fiziksel Rahim değil, Ruhsal Rahim de iyileşme sürecine başlayacaksınız. Bunu yaparken Kutsal Ana Dünya'ya Şifa getireceksiniz. Rahmin Ayini - Munay-Ki'nin 13. Ayini, son zamanlarda Amazon ve Andes'ın Şifa ve ruhsal geleneklerine uyumlanan bir Tıp Kadını Marcela Lobos tarafından doğmuş olan çağdaş bir ritüeldir. Munay Ki, Marcela'nın kocası Dr Alberto Villoldo tarafından Batı'ya getirilen bir dizi ritüeldir ve Güney Amerika'nın Yüksek Şamanları ile Tıbbi Antropolog olarak çalışmasından damıtılmıştır. Dr Villoldo'nun dediği gibi, "Geçiş ve İnisiyasyon Ritleri, Dünya'nın tüm halkları tarafından Millenia için uygulamalar olmuştur. Munay Ki'nin ritleri, And Dağları ve Amazon Şamanlarının başlatıcı uygulamalarına dayanmaktadır. Yerli Geleneklere saygı duymak ve Batı'daki insanların geleneksel Şamanlar veya Hintliler olabileceği fikrinden kaçınmak için bunu yaptım. "

 

Dr Villoldo, Munay Ki'nin 9 Ayinini Ormandan çıkardı, o zaman bu en yeni Ayin neden 13. değil? Marcela bunu şöyle açıklıyor: "Rahim Ayini'nden önce 9 Ayin vardı. Rahim Ayini bize verilecek Onuncu Ayin olsa da, bu bir kadınsı ayin ve doğrusallığı takip etmek zorunda değil. Bu Ayini geçen soy bize rahim döngülerine bağlı olan Yılın 13 Ayını onurlandırmamızı istiyor. "

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Neden 13., 10. değil?

Rahim Ayini'nden önce 9 Munay Ki Ayini vardı. Rahim Ayini bize verilecek 10. Ayin olsa da, Kadınsı Ayin'dir ve doğrusallığı takip etmesine gerek yoktur. Bu Ayini geçen soy, rahmin döngülerine bağlı bir yılın 13 Ayını onurlandırmamızı istiyor.

 

Histerektomim olsaydı bu ayini alabilir miyim?

Rahiminiz çıkarılmışsa, bu Ayini almanız daha da önemlidir. Enerjik olarak, hala rahiminiz var ve dişil bilgelik ve gücünüzü geri kazanmak için onunla yeniden bağlantı kurmanız çok önemlidir. Ayini aldıktan sonra, her Karanlık Ay'da acı ve keder izlerini iyileştirmek için onu beslemeniz esastır, böylece sevinç ve merhamete adım atabilirsiniz.

 

Hamile kadınlar ayini alabilir mi?

Bu Ayin her iki varlığı da bilgilendireceği için anne ve bebek için bir nimettir. Bununla birlikte, ona yaşam için ekstra naziklik ve saygı vermek ve ayrıca annenin sezgisini onurlandırmak önemlidir.

 

Erkekler ne olacak?

Bu bana diğerlerinden daha fazla sorulan bir soru. Bu Ayin kadınsı rahime odaklanmış olmasına rağmen, tüm yaşamın Dünya Rahiminden geldiğini ve tüm insanların bir kadının rahiminden geldiğini hatırlamamız gerekir. İnsanların rahim koruyucuları olmaları da önemlidir. Erkeklerin Rahim Muhafızları olma şekli, onların iyileşme yolculuklarını desteklediklerini bildirmeleridir.

 

Erkekler törene katılabilir mi?

Ayini veren ve alan kadınlar erkekleri törene davet etmenin uygun olduğunu düşünüyorsa, bir erkeğin katılması kesinlikle iyidir. Erkekler bir fiziksel ayin için ortaya çıktığında, katılan herkes için muazzam bir şekilde şifa olur. Erkekler, kadının bu iyileşmede desteklenmiş hissetmesini sağlamak için stratejik bir şekilde konumlandırılabilir.

 

Erkekler ayini alabilir mi?

Bu Ayin rahmi iyileştirmek içindir ve bazen iyileştirme ihtiyacı hisseden erkekler vardır. Bazen bu adamların annelerinin rahminde travmatik deneyimleri olur veya anneleri veya yaşamın kadınsı yönü ile çok işlevsiz bir ilişkileri vardır. Bir adam bu Ayini samimi bir kalp ile almayı isterse, onu onunla paylaşmak uygun ve haklıdır. Bu Ayin'in de çok yüksek seviyeli olduğu söylenir.

 

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

13: Ayin - Rahim Ayini

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın