MUNAY Kİ - Tıp Yolu Ayinleri

Munay-Ki, tıp yolunun dokuz büyük töreninden oluşan bir sistemdir. Munay kelimesi “Seni olduğun gibi seviyorum'' demektir ve bu nedenle bu sistem hayatına daha fazla sevgi çekme arzusu hissedenlerle çok iyi çalışıyor. Munay-Ki, insan enerji alanımızı iyileştiren ve evrimimizin bir sonraki adımı olan saf aydınlığa dönüştüren dokuz kapıdır. Aydınlık enerji alanımızın bu yönleriyle doğuyoruz, ancak kültürümüzün momentumu onları zayıflatıyor ve çarpıtıyor. Munay-Ki, yeni aydınlık mimariyi yeniden uyandırır ve güçlendirir, böylece yeni dünyamızı daha etkili bir şekilde hayal edebilir ve günlük hayatlarımızı gerçekten tercih ettiğimiz şekilde yaşayabiliriz.

Amerika'nın kadim kehanetleri, gezegende görünen yeni bir insandan bahseder. Korkusuz yaşayan ve aşkın doğasında ikamet eden insan. Munay-Ki yeni insanın kodlarıdır. Öğretmenlerden öğrenciye enerjisel aktarımlar şeklinde teslim edilirler. Munay-Ki'nin dokuz teşebbüsü ancak yakın zamana kadar Amerika'nın yüksek bilgelik sahiplerine açıktı. Bir süre, sadece doğrudan enerjik dünyalardan ruhtan, olağanüstü adanmışlık ve fedakarlıkla yaşayan az sayıda kişiye doğrudan aktarılabildiler, ancak şimdi ayinler, evrimimizdeki bu kritik sıçramaya yaklaştıkça insandan insana bulaşabilir. Bu enerjik ayinler artık insanlığın ruhsal evrimine saf sevgi ve barış seviyesine yardım etmek üzere dünyaya yayılmalarını sağlamak için uzak bağlantı yoluyla da sunuluyor.


Munay-Ki ayinlerini alırken çakralarınız temizlenecek ve Laika'nın "Gökkuşağı Bedeni" dediği şeyi alacaksınız. Burada çakralarınız orijinal ışıltılarıyla parlıyor ve tüm çakra sisteminize denge ve uyum getiriyor. Çakraların her birinin benzersiz bir rengi vardır ve orijinal ışıklarıyla parlarken, gökkuşağının renklerini yayarlar. Bu ve önceki yaşamlardan travma ile donuklaştıklarında, LEF'imiz grimsi bir renk alır ve çakralarımız psişik kanalizasyon havuzları haline gelir. Gökkuşağı gövdesi alır almaz, aydınlık Toprak koruyucular bize ulaşabilir, çünkü ortak bir vizyonu ve çağrıyı paylaştığımızı fark ederler. Bu olduğunda ve görünmez dünyayı görme yeteneğini geliştirdiyseniz, bu aydınlık olanların eski fiziksel formlarını ayırt edebilirsiniz. Bazen insanlar bu antik Dünya bekçileri Kızılderili büyükleri, Asya'dan elbiseler veya Sibirya'dan kürkler, hatta Amazon tüyleri olarak algılarlar. Bazen onların düşüncelerini ve duygularını algılayabileceksiniz. Onları nasıl algılasanız da, onların bilgeliği ve hikayeleri ile eşsiz bir ruhsal bağlantı kazanacaksınız. Sonunda, 7., 8. ve 9. başlatmayı deneyimlediğinizde, daha sonra DNA'nızı bilgilendirecek ve yaşlanacak yeni bir gövdenin nasıl oluşturulacağı hakkında talimatlar veren LEF'i bilgilendiren yazılımın yeni ve daha iyi bir sürümünü indirebilirsiniz. İyileş ve farklı şekilde öl. Bu aydınlık Dünya bekçilerini çekmek için yapmanız gereken hiçbir şey yok. Bunu yapmaya davet ettiğinizde size ulaşacaklar ve almaya hazırsınız. Öğrenci hazır olduğunda, master görüntülenir. Sizi hiçbir şekilde rahatsız etmeyecekler, ancak dünyaya biraz daha fazla ışık ve şifa getirme çabalarınızda sizi desteklemeye hazırlar. Onlar da sizi bugün dünyadaki olumsuzluklardan ve korkutucu enerjilerden korumak için varlar.

Aydınlık Varlıkların Doğası

Bu aydınlık olanlar bizim tıp soyumuzdur. Onların, Melek seviyesine yükselen insanlar olduklarına inanılıyor. Bazıları bedenlerde, bazıları ruh biçimindedir, ancak hepsinin gezegenin refahına bakanları koruma yetkisi vardır. Onlar, herkesin sahip olabileceği en iyi manevi müttefiklerdir ve bize insanın nasıl dünya melekleri olduğu hakkında bilgi verirler. Laika'nın sözleri, ışıklı olma potansiyeline sahip olduğumuzu bize söylüyor. Melek alemlerinin aydınlık enerji alanlarını yaşamımız boyunca geliştirebiliriz. Munay-Ki de bunu yapmak için bize enerjik anahtarlar sunuyor. Saf-aydınlığa dönüştüğümüzde, artık bir park yeri ya da servetimizi bulmamıza yardımcı olmak için melekleri ve baş melekleri çağırmamız gerekmiyor, çünkü onlar gibi olmaya başlıyoruz. İncil'de Tanrı'nın şöyle dedi: “Bakın, insan bizden biri haline geldi, iyi ve kötüyü bilmek: ve şimdi, elini uzatıp yaşam ağacını da alsın ve sonsuza dek yaşasın." Biz Dünya bekçileri olurken, birçok farklı dünyadan gelen ve yaratılıştan sonra var olan orijinal ruhlar olan melek alemlerinin saflarına katılırız. Onlar bizim gibi bedenler arasında dolaşmazlar, çünkü maddi dünyada bir varlık olarak öğrenip büyümeleri gerekmediği için maddi bir forma ihtiyaçları yoktur. Sonsuz yaşamları vardır ve birçok galaksideki birçok dünyanın koruyucusudur.

Munay Ki Başlatma Ayinleri

Dünya bekçilerinin eğitimi enerjik bir bileşene, aydınlık enerji alanımızda yeni bir mimari geliştirmeye yardımcı olan bir dizi inisiyasyona sahiptir. Ayinler, aydınlık olma sürecindeki kritik bağlantı noktalarının her birini demirler. Dokuz ayin, bir insanın bedeninden meleklerin bedenine geçerken geçirdiğimiz toplam uyumlamaların toplamıdır (Lütfen bunun bir Melek olduğunuz veya başkalarından daha iyi olduğunuz anlamına gelmediğini unutmayın) Bu ayinler eski öğretmenlere ilk kez melek varlıklar tarafından verildi ve şimdi öğretmenden öğrenciye aktarıldı. Bir Dünya bekçisi Munay-Ki'yi bir öğrenciye hediye ettiğinde, kendini aktaran, efendinin başından öğrenciye sıçrayan aydınlık varlıkların soyudur. Bu enerjik bilgiyi aktarmak için, enerjiyi tutan kişi sadece kutsal bir alanı korur ve iletmek istedikleri seviyenin titreşimini somutlaştırır. Bu inisiyasyonları alır almaz kendi başınıza yapamasanız da, bunları başkalarına aktarabilirsiniz.

 

Dokuz Munay-Ki Ayinleri

 

1. İnisiyasyon Ayini

İlk ayin, LEF'inize temel bir koruma şekli yüklemek için enerjik bir aktarımdan oluşur. Bunlar Güç Bantları olarak bilinir ve toprak, hava, ateş, su ve saf ışığı temsil eden beş enerjik banttan oluşur. Bu bantlar Aydınlık enerji alanınıza monte edilir ve filtreler gibi davranır, yolunuzdan gelen herhangi bir negatif enerjiyi beş elementten birine böler, böylece bu enerjiler sizi toksik veya hasta yapmak yerine sizi besleyebilir. Güç Bantları her zaman “açıktır”, bu da her türlü negatif enerjinin hemen sıçramasına ve doğrudan ait oldukları dünyaya gitmesine neden olur. Korkuyla dolu bir dünyada, gruplar temel koruma sağlar. İncelemede, dünyayı temsil eden birinci ve ikinci çakranın etrafındaki siyah bant, 3'üncü etrafındaki kırmızı bant, 4'üncü etrafındaki altın bant, 5. etrafındaki gümüş rüzgar bandı, saf ruhun beyaz bandı 6 civarında. Ek olarak her bir bant, ayaklarınızın altında yere inen ve taç ya da 7. çakra, kutsal karla kaplı dağ, omurga aşağı ve kuyruk kemiği etrafındaki gökkuşağı buzuluna ve altın ve gümüş nehirlere bağlanan dişlere sahiptir.

2. İnisiyasyon Ayini

İkinci ayine Şifacılar ayini denir [Quechua'da Hampe ayinleri]. Bu ayin sizi Dünya bekçilerinin soyuna bağlar. Kişisel iyileşmenizde size yardımcı olmak için doğrudan size gelen, geçmişten Dünya koruyucularıdır. Laika, bizim için muazzam bir manevi yardıma sahip olduğumuzu biliyor ve meditasyon ve uyku süremiz boyunca bizimle çalışan bu aydınlık varlıklar aracılığıyla yaraların kişisel ve ata geçmişinizden iyileştiğini biliyor.

3. İnisiyasyon Ayini

Üçüncü ayin Uyum ayinidir [Quechua'da Ayni Karpay]. Bu ayin sırasında çakralarınızın her birine yedi arketip alacaksınız. İlk çakrada, yılanın arketipini alırsınız. Jaguar ikinciye girer. Hummingbird üçüncü ve Kartal dördüncü çakranın içine girer. Sonra üç başmelek üst üç çakranıza girer. Alt dünyanın ve bilinçdışının koruyucusu Huascar Inka, beşinci çakraya aktarılır; Quetzalcoatl, orta dünyanın (uyanık dünyamız) koruyucusu altıncıya giriyor; ve üst dünyanın koruyucusu (süper bilinçli) ve gelecek zamanın koruyucusu Pachakuti yedinci çakraya girer. Bu arketipler çakralarınıza tohum olarak aktarılır. Bu tohumlar daha sonra onları uyandırmak ve büyümelerine yardımcı olmak için yapmanız gereken bir dizi ateş meditasyonu ile çimlenir. Daha sonra çakralarınızda oluşan psişik çamuru yakmaya yardımcı olurlar, böylece bir gökkuşağı gövdesi elde ederken çakralarınız orijinal ışıklarıyla parlayabilir. Bu ayin, yılanın derisini değiştirmesi şekilinde geçmişinizi bırakmanıza yardımcı olur. İşte benim arketiplerin her birinin açıklaması bu şekilde. Her durumda size yardım etmek için arayabileceğiniz arkadaşlar gibidirler.

Uyum Ayini Hakkında Önemli Bilgiler - 3. Ayin gönderilmeden önce, her bir Arketip Enerjisi ile 14 hafta boyunca çalışmanız gerekir. Bu, Munay Ki kılavuzunda açıkça belirtilmiştir ve pazarlık konusu değildir. Bu yönergelere uyamazsanız, lütfen Munay Ki uyumunu almayın. Bu saygı duyulması ve onurlandırılması gereken bir uyumlamadır.

 

1. çakrada, başkalarından ağır enerjiler, yaralar ve duyguları atmak (empati) ve yeryüzüyle olan temel ilişkimizle tam olarak meşgul olmak için çağırdığımız yılanı bulacaksınız. Duruma, duygulara kapılmadan, serin ve sakin kalmamıza yardım eder.

 

2. çakra içinde, herhangi bir savaştan kurtulmamıza, gerçekten istediğimizi bilmemize ve sormamıza ve seçtiğimiz kaderimize atlamamıza korkmamıza yardımcı olan jaguarı bulacaksınız. Bir kişi veya durumla ilgili olup bitenleri çok hassas ve görünmez bir şekilde izlememize yardımcı olabilir. Yaşam tutkumuzu geri kazanmamıza yardımcı olacak.

 

3. çakra içinde sinek kuşunu bulacaksınız. Sinek kuşu takdir etmenize ve yaşamın tüm süreçlerinin tadını çıkarmanıza ve yol boyunca nektarı içmenize yardımcı olacaktır. Bu, yaratıcı olduğumuz ve imkansız gibi görünen destansı bir yolculuğa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Zamana hakim olabilmek ve lineer zamanın tutuşundan çıkabilmek için eski bilgeliğimize bağlanmamıza yardımcı oluyor. Savunacak hiçbir şeyimiz kalmaması ve tanık veya yaratıcı perspektifinden hayatın tatlılığının tadını çıkarabilmemiz için tanımladığımız şeylere ve belirli sonuçlara bağlı olmamıza yardımcı olur.

 

4. çakra içinde büyük resme ve en geniş perspektife bakmanıza yardımcı olmak için ortaya çıkan kartalı bulacaksınız. Dünyamızın varlığını hayal etmek ve duygularımızı rehberlik olarak kullanmak. Condor, kendi içten arzularımızı onurlandırmamıza ve onları büyük ruhun zarafeti ile gösterebileceğimizi bilmemize yardımcı olur.

 

5. çakra içinde alt dünyanın kaleci ya da uyum ilkesi Huascar'ı bulacaksınız. Bu bağlantı sayesinde gerçekte ne olduğumuzu ve hayatta gerçekten ne istediğimizi görmeye başlayacaksınız. Bunu yaparken, ruhunuzun kayıp olan eksik yönlerini geri çağırabileceksiniz. Huascar'ı en gerçek ve en bilinçaltı varlığımızı belirlemeye ve gölge çalışmalarımızda bize yardımcı olmaya çağır.

 

6. çakra içinde bu dünyanın organizatörü olan Quetzoquatl'i faturalarımızı ödememize, randevularımızı tutmamıza, ilişkilerimizi ve sağlığımızı günlük hayatta korumamıza yardımcı olarak bulacaksınız. Diğer geleneklerde bu arketip Kokopelli, Kukulkan, Koni Raya ve diğerleri olarak da bilinir. Quetzoquatl'ın yardımıyla artık hayatlarımızı mikro yönetmek zorunda değiliz.

 

7. Çakra'da, üst dünyanın organizatörü Pachakuti'yi, yeni ve daha iyi bir dünya hayal etmemize yardımcı olan olasılıkların koruyucusunu bulacaksınız. Pachakuti, bir sonraki evrimimizi çağırmamıza, lineer zamandan çıkmamıza ve tezahür etmeden önce değiştirmek istediğimizi tanımamıza yardımcı oluyor!

 

4. İnisiyasyon Ayini

Dördüncü ayin Seer ayinidir [Quechua'da Kawach ayinleri]. Bu ayin, başınızın arkasındaki görsel korteksinizden üçüncü göz ve kalp çakralarınıza uzanan ışık filamanlarını kurar. Bu manevi ayin, görünmez dünyayı algılama yeteneğinizi uyandırır. Perdeyi gözlerinizden kaldırır, böylece ruhu tamamen yeni bir şekilde görmeye ve hissetmeye başlayacaksınız. Birçoğunuz Seer ayini aldıktan birkaç ay sonra çevrenizdeki enerji dünyasını çok daha rafine bir şekilde algılayabileceğinizi göreceksiniz.

 

5. İnisiyasyon Ayini

Beşinci ayin Day keeper ayinidir [Quechua'da Pampamesayoq ayinleri]. Day keepers, Stonehenge'den Machu Picchu'ya kadar dünyanın kutsal yerlerinde bulunan antik taş sunakların ustalarıydı. Day keeper, bu eski sunakların gücünü, ruhunuza değil dünyaya da iyileşme ve denge sağlama çağrısında bulunabilir. Bu ayin, sizi geçmişten gelen Laikas soyuna bağlayan enerjik bir iletimdir. Lore'ye göre, Gün bekçileri güneşi her sabah yükselmeye çağırıyor ve her akşam batmasını izliyorlar. İnsanların ana toprakla uyumlu olduğundan emin oldular ve kadınsı yollarını onurlandırdılar. Day keepers, doğum ve ölümlere katılan ebelerin yanı sıra bitki uzmanlarıydı. Genellikle kadındılar ve kadınsı dünyanın yolları hakkında bilgi sahibi oldular. Bu inisiyasyon içsel kadınsıyı iyileştirme sürecine başlar ve korkunun ötesine geçmene ve barışı uygulamaya yardımcı olur.

 

6. İnisiyasyon Ayini

Altıncı ayin Bilgelik ayinidir [Quechua'da Altomesayoq ayinleri]. Efsaneler, antik bilgeliğin yüksek dağlarda olduğunu söylüyor. Bu yüksek buz kaplı tepeler, tıpkı dünyadaki diğer dağların (Sina, Fuji,Olympus gibi) insanların ilahi olan ile buluştuğu yerler olarak onurlandırıldı. Bilgelik korucularının soyları, ölümü yenen ve zamanın dışına çıkmış geçmişten gelen tıp erkek ve kadınlarıdır. Bilgelik bekçisinin görevi, tıp öğretilerini korumak ve gerektiğinde başkalarıyla paylaşmaktır. Bu ayin zamanın dışına çıkmanıza ve sonsuzluğu tatmanıza yardımcı olur.

 

7. İnisiyasyon Ayini

Yedinci ayin, Dünya bekçisi ayinidir [Quechua'da Kurak Akuyek ayinleri]. Bu ayin, sizi galaksimizin koruyucuları olarak da bilinen başmeleklerin soyuna bağlar. İnsan formuna sahip oldukları söylenir ve ağaçlar kadar uzun olabilirler. Dünyadaki tüm yaşamın komutanları olan Dünya bekçileri, bu başmeleklerin doğrudan koruması altındadır ve herhangi bir duruma şifa ve denge getirmek için ihtiyaç duyduklarında güçlerini çağırabilirler. Dünya bekçilerinin ayini, görenin yollarını öğrenmenize ve dünyayı varlık haline getirmenize yardımcı olur.

 

8. İnisiyasyon Ayini

Sekizinci ayin Yıldız bekçisi ayinidir [Quechua, Maillku veya Mosok Karpay ayinlerinde]. Bu ayin, söylenen büyük değişiklikten sonra 2012 yılında veya civarında gerçekleşecek zamana güvenli bir şekilde demir atar. Lore'ye göre, bu ayini aldığınızda, fiziksel bedeniniz saf ışıklı haline dönüşmeye başlar. Yaşlanma süreci yavaşlar ve bir zamanlar savunmasız kaldığınız hastalıklara karşı dirençli olursunuz. Bu ayini aldığınızda, gelecek zamanın ve gelecek nesillerin yönetimini kazanırsınız.

 

9. İnisiyasyon Ayini

Dokuzuncu ayin Yaradan ayin [Quechua'da Taitanchis Ranti ayinleri]. Bu inisiyasyonu aldığınızda, en küçük kum tanesinden en büyük gökada kümesine kadar tüm yaratılış için yönetim kazanarak içinizdeki Tanrı ışığını uyandırırsınız. Bu ayin daha önce hiç bulunamamış, ancak bu başlangıç ??seviyesine ulaşan ve Mesih veya Buda bilincini uyandıran bazı bireyler olmasına rağmen, bunları bugüne kadar bir kişiden diğerine aktarmak asla mümkün değildi. Bu nedenle, zaman zaman Ruhtan insana bulaşma gerçekleşirken, şimdiye kadar insandan insana bulaşmak imkansızdı. Yaradan ayini 2006 yazında And Dağları'ndaki İnka büyükleri tarafından bize getirildi ve hediye edildi. Aynı zamanda şimdiye kadar yaşadığım en derin ruhsal bağlantılardan biri.

 

Önemli Uyarı: Tüm çevrimiçi uzaktan öğretim sınıflarında olduğu gibi. Munay Ki Ayinleri, Ayinlerin nasıl yapılacağını gösteren Videolar içermez. Ayinleri başkalarına nasıl sunacağınız ve bunları kendi yararlarınız için nasıl yapacağınızla ilgili yazılı bilgiler sağlanan kılavuzda yer almaktadır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar


Sosyal Ağlarda Paylaşın