Living Light Healing Empowerment

Her biri kişisel gücünüzü ve enerjik titreşiminizi artırmak için çalışan 3 seviye üzerinden verilir. Her bir aşamada ilerledikçe, enerjileri güçlendirmeye ve genişletmeye devam edersiniz. Ayrıca, her derece aşağıdaki ek işlevlere sahiptir:

Seviye 1 (1. Derece) Birinci seviye enerjilerinizi yükselterek, kişisel gücünüzü artırarak ve LivingLight enerjilerini kullanarak kendinize ve başkalarına nasıl tedavi vereceğinizi öğreterek sizi Canlı Işığın enerjilerine bağlar.

Seviye 2 (2. Derece) 2. derece titreşiminizi ve kişisel gücünüzü daha da arttırırken, ortamınızı temizlemek için Işık Işığı enerjilerini güçlendirir (alan temizleme), mülk, nesneler ve her türlü negatif enerjiyi temizler.

Seviye 3 (3. Derece) İlk 2 dereceden devam eden son seviye, Canlı Işığı kendinize ve başkalarına kanalize etme yeteneğinizi güçlendirirken titreşiminizi, kişisel gücünüzü artırmaya devam eder.


3. derece aynı zamanda ruhsal farkındalığınızı, ruhsal armağanlarınızı, aydınlanmanızı ve kişisel yükselişinizi de artırır. Bu dereceye ait, fiziksel, duygusal, manevi, enerjik, iş, kariyer, ilişkiler, hayvanların iyileşmesi ve çok daha fazlası dahil 35 işlev alacaksınız.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Living Light Healing Empowerment

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın