Mor Sanos Orra

Mor Sanos Orra'nın birkaç bin yıl önce Keltlerin topraklarında başladığına inanılıyor. Temelde kadınlar tarafından iyileştirici enerjilerin bilgisi ve geliştirilen evrensel şifa enerjileri için sesler ve semboller sistemi kullanılmıştır. Birçok farklı kültürü aşan çeşitli şifa sistemleri, bu tek kök sisteminden ortaya çıktı. Ne yazık ki, orijinal kaynağın kendisi unutuldu.

Mor Sanos Orra ve tarihi, eski bir Kelt geleneğinden geliyor olsa da, enerjinin kendisi sadece Kelt değildir. Aksine, şimdi Mor Sanos Orra olarak bilinen enerji, Ruhsal Güdümlü Yaşam Gücü Enerjisi olarak bilinen tüm yaratılışın kaynağıdır. Tanrı / Tanrıça, Tanrı Bilinci, manevi bilinç veya daha yüksek bilgi olarak ifade edebileceğiniz doğrudan en yüksek kaynaktan gelir.

Mor Sanos Orra olarak bilinen gerçek enerji, tüm yaratılışın kaynağıdır ve binlerce yıl öncesine dayanır. Yunanistan, Mısır ve Maya uygarlıklarının ve Tibet, Hindistan, Japonya ve Çin'in Doğu medeniyetlerinin kadimlerinin burada yeryüzünde uygulandığına inanılmaktadır.

Mor Sanos Orra Kanunu

♦ Mor Sanos Orra başkalarına zarar vermek, yaralamak veya kontrol etmek için kullanılamaz.

♦ Mor Sanos Orra sadece ihtiyaç olarak kullanılır.

♦ Mor Sanos Orra kendi kazancınız için kullanılabilir, bu durumun sürece hiçbir zararı yoktur.

♦ Mor Sanos Orra Power'ın kutsal bir hediye olduğunu ve asla yanlış veya kötüye kullanılmaması gerektiğini unutmayın!

Not Uyumlama sadece dolunayda yapılır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Mor Sanos Orra

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın