Ki Manna

Ki Manna Reiki'nin kendine özgü bir enerjisi var, yumuşak ama çok çok güçlü. Lütfen, bu uyumlamayı almadan önce bir Reiki Ustası olmanız veya en azından Usui Reiki Seviye 2 olmanız tavsiye edilir.

Bu uyumlamaya eşlik eden el kitabında, kurucu “Ki Manna Reiki, kalp merkezini açmak, yıldız enerjileriyle bağlantı kurmak, psişik yeteneklerini geliştirmek, zaman içinde iyileşmek ve daha fazlasını yapmak için kullanılabilecek özel, güçlü bir sembol kullanıyor. Sembolü 11 ana sayı frekansıyla nasıl kullanacağınızı ve iyileşmek için renk titreşimlerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Siz güçsünüz. Öz ve bilgelik sizsiniz. Ki Manna gücünüzü, bir şifacı, öğretmen ve manevi ruh olarak tanır. Kendi kişisel hayatınızdaki birçok dersle karşı karşıya kalacaksınız, çünkü kendi kendine yapılan cansız yapılarınızın tuğlaları ve harcı, ruhunuzda gizlenmiş güzel bahçeleri, gölleri ve çiçekleri ortaya çıkarmak için düştü.

Siz hem bir tanrı hem de tanrıçısınız, saf özünüz var. Gözlerini kapat, saf enerji ol. Kendini ve her şeyi iyileştirip uyandırabilirsin. Sadece bu seviyede enerji şifa ile çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda diğer seviyelerle, gezegenlerle, varlıklarla ve boyutlarla çalışıyorsunuz.

Ki Manna Reiki sizi bir hayalet haline getirme gücüne sahiptir (yani, sizi dünyadaki saf ruh veya enerji, diğer planlar ve gezegenler ve şifa ve uyanışa odaklamak). Ayrıca kaybedilen ruh parçalarını kovalayabilir ve onları tam iyileşmeye yardımcı olmak için geri getirebilir.

Ki Manna enerjisi tüm paramparça olan parçaları bulup, ruhun bu parçalarını bir araya getirerek çalışır ve sonra onları ilk enerjiye ayrılan çaresizlik, korku, acı ve kafa karışıklığını ortadan kaldıracak şekilde yoğun bir şekilde sevgi enerjisi ile doldurur. Her ruh tamamen uyanıkken ve hepsiyle yeniden birleştiğinde, bu sembolden çıkan enerji gezegenin geri kalanına ve evrenin kendisinin ötesine doğru titreşir.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Ki Manna

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın