Sihir ve Büyü Kaldırma

Sihir ve büyü kaldırma sistemi, zararlı büyüleri ortadan kaldırmayı amaçlar. Enerji bedenlerinizi eski haline getirmeyi, çevre korumanızı ve zararlı enerjileri engellemeyi sağlar.

Sihir ve büyüyü kaldırma sistemi, zararlı büyüyü kaldıracak Başmelek Raguel ile birlikte çalışır. Başmelek Raguel sihri giderir ve adaleti sağlamak için ahenkli ve dengeli bir şekilde hareket eder. Bu, aldığınız sihre veya büyüye cevap olarak bazılarını yanlışlıkla lanetlemenin herhangi bir karmik sonucunu önler.

Büyü ve büyüler genellikle şeytani bağların, varlıkların ve düşük titreşim formlarının etkisiyle çalışır. Bu durumda, Başmelek Raguel bunları adil ve güçlü bir şekilde kaldıracaktır. Kaldırmakta olduğunuz sihir veya büyü, birinin argümanına veya anlaşmazlıklarına bağlıysa, Başmelek Raguel, daha fazla saldırganlık olmadan dengeyi ve uyumu eski haline getirmek için bunu eterik alemlerde iyileştirmeye ve arabuluculuk yapmaya çalışacaktır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Sihir ve Büyü Kaldırma

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın