Shiva Linga Özü

Shiva Linga veya Lingam, Hinduizm'de Lord Shiva'yı temsil eden bir semboldür.

Shiva Linga Özü'ne olan bağlılığınızla, Auric alanınıza ve Palm Çakralarınıza yerleştireceğiniz ve kendi kendini iyileştirme ve ruhsal ilerleme için enerjilere girmenizi sağlayacak benzersiz şekilde kodlanmış bir Shiva Linga taşı alacaksınız.

1. Özellikle Kök Çakra ve Karın Çakrasının hizalanmasına yardımcı olmada güçlü oldukları bilinmektedir. Cinsel nitelikteki sorunlara yardım etmek için kullanılabilir.
2. Tantrik pratiklerde kullanılabilir. Cinsel nitelikteki sorunlara yardım etmek için kullanılabilir.
3. Kadınlar için, Menopoz semptomlarını ve adet düzensizliklerini iyileştirmede faydalıdır.
4. Erkekler için, iktidarsızlığa, Prostat'ın iyileşmesine veya rahatsızlıklarına yardımcı olabilir. ve iktidarsızlığa yardımcı olabilirler. Yine, bu koşullar için Etheric Shiva Linga taşını kullanmak için, ellerinizi etkilenen bölgeye yerleştirmeniz ve Shiva Linga'nın etkilenen organa yerleştirilmesini istemeniz yeterli olacaktır. Prostat Kanseri veya Prostatit gibi Prostat sorunları yaşıyorsanız, Etheric Shiva Linga'nın doğrudan Prostat Bezine yerleştirilmesini istersiniz.
5. Shiva Linga aynı zamanda herhangi bir üreme sorununu iyileştirmede kullanmanız için faydalı şifa taşlarıdır. Doğurganlıkla ilgili sorunlarda yardımcı olur.

Normal duyuları kullanmanıza gerek kalmadan Pineal Bezi'nin özelliklerini kullanabileceğinizi anlamanıza yardımcı olur. Üçüncü Göz Çakrası içindeki rezonans, Vizyoner yeteneklerinizle ilgilidir ve bu taş, Yüksek Benliğe doğrudan bir bağlantı sağlar. Shiva Linga taşları, güzelliğin nesneleridir ve enerjileri, İlahi ve Kutsallık duygusu taşır. Psişik Uyanış ve Pineal Bez aktivasyonuna yardımcı olur. Bu, kişisel ilahiyatınızın tüm yönlerini destekler. Kişi daha yüksek bir bilinç durumuna ulaşır.

 

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

The Shiva Linga Essence

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın