Celtic Wisdom Energy

Celtic Bilgelik İyileştirme Sistemi 2003 yılında Yaz gündönümü enerjilerini kutlamak için kanalize edildi. Sembol Kodlama sistemini kullanmak çok basitir. Her insanla benzersiz bir şekilde çalışan enerjilerden dolayı sistemin ne yapacağı hakkında çok fazla bilgi yoktur. Auric alanınıza enerjik olarak kodlanan 10 Sembole uyum sağlanır. Bu Semboller daha sonra niyet ve editasyon yoluyla etkinleştirilir.

 

Uyumlanacağınız Semboller:

 
Güç sembolü

Güç Sembolü, basitçe Tanrıça'nın Sembolüdür.

 
Tanrıça'dan Hediye

Tanrıça Sembolü'nün armağanı doğrudan Meryem Ana ve Mary Magdalene'den verilen bir kanallı sembol olduğuna inanılmaktadır.

 
Büyük Güneş Haçı

Büyük Güneş Haç Sembolü, Tanrı'nın enerjileri, ilahi denge ve Tanrı'nın evrenin gerçek doğuşu ile bağlantısını veren Tanrıça ile birleşir.

 
Providence Gözü

Providence Gözü Sembolü, kutsal bilgelik piramidi ile çevrili Tanrı'nın tümü gören gözünü temsil eder.

 
Hayat Ağacı

Yaşam Ağacı Sembolü, Topraklama amaçları için kullanılır ve eterik bedenin topraklanmasına yardımcı olmak için bir şifa / meditasyon oturumundan önce ayakların üzerine çizilebilir.

 
Kadeh kuyusu

Kadeh Kuyu Sembolü, dengesiz hale gelen saldırganlığı veya erkek hakimiyet enerjilerini hafifletmek için kullanılan dişil enerjiyi getirmek için kullanılır.

 
Claddha

Claddha Symbol, Taç Çakrayı Kalp Çakrasına bağlamak için çalışır.

 
Kutsal Güvercin

Kutsal Güvercin Sembolü, 8. Çakrayı (Halo) Taç Çakrasına bağlamak için kullanılır.

 
Dagdas Arp

Dagda Arp Sembolü, Çakraları hizalamak için uyumlamanın sonunda kullanılır.

 
Yelan

Yelan, Celtic Energy Master Sembolüdür.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Celtic Wisdom Energy

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın