Matrix 7

* Neden 7 dünyanın en güçlü ve mistik numarası?

 

* Neden şimdiye kadar oluşturulmuş her gizem kültü ve dini, öğretileri, sembolizmi ve edebiyatı boyunca 7 sayısını kullanıyor?

 

* Neden Matrix 7, içinde kalabileceğiniz en güçlü Morfik Alanlardan biri?

 

Matrix 7, bizi DOĞRUDAN KENDİMİZE götüren mistik 7'nin morfik alanıdır. Bizi ilahi çekirdeğimize getiren eylemdir. Manevi yolculuğumuz için bu bizim tek amacımızdır. Bunu nasıl yaptığımız ya da oraya giderken hangi yolu kullandığımız önemli değil. Matrix 7 her yerde... İçimizde, üstümüzde, altımızda, derin ve bizi çevreliyor. Matrix hakkında fiziksel olarak bilinçli değiliz çünkü günlük hayatımızla çok meşgulüz. Her zaman yarın ne yapacağımızı, bir sonraki tatilimizi nerede geçireceğimizi, geçmişi ve bu hayatta ve belki de geçmiş yaşamlarda yaşadığımız tüm iyi ve kötü deneyimleri düşünüyoruz. Ancak Matrix 7, mantıklı zihinlerimizin yarattığı geçmiş ve gelecek hakkındaki bu yanılsamalardan sizi buraya ve şimdiye geri getirmeyi hedefliyor. Mantıksal akıl ile saf farkındalık, gerçek benliğimiz arasındaki farkı öğreneceğiz. Matrix 7, bizi mantıksal aklımızın sessizleştiği ve İlahi Benliğimizin bize göründüğü bir duruma getirir. Endişelenmeyin, zihninizi tamamen kaybedeceksiniz gibi geliyorsa da, bu kesinlikle olmayacak. Tam tersi: aklınız burada ve şimdi de arkadaşınız olacak. Matrix 7 ile yapacağınız bağlantı, kılavuzda önerilen birkaç teknik ile birlikte, ruhsal gelişiminizde kuantum sıçraması sürecine başlayacaksınız...

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Matrix 7

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın