Negatif Varlık Temizleme 1-5

İstenmeyen düşünceleri taramak, başka insanlara veya yerlere enerji kaybını önlemek, hissetmek ve titreşimleri almak. İstenmeyen enerjileri ve bize ait olmayan ve etkileyen duyguları dışarıda tuttuğu için psişik koruma bizim için çok önemlidir.

Negatif Varlık Temizleme - Blokajları Temizleme - Eklenti ve Varlıklar, bu sistemle çalışırken kullanılacak 5 Seviye, 1 Sembol içerir. İlk 4 seviye kullanılacak basit Enerjik Frekanslardır, ancak son 5. Uyumlamaya bağlanmaya başladığınızda sembol auric alanınıza yerleştirilir. Böylece güne başlamadan önce tüm 7 Çakra ve auric alanda kullanabilirsiniz.


Seviye 1
Seviye 1, Auric Alandaki Negatif Kalıntıları Gidererek Enerji Bedeninizdeki Blokajları Temizleyecektir.


Seviye 2
Seviye 2 onları daha canlı ve enerjik yapmak için Auric alanınızın tüm katmanlarını temizleyerek çalışır.


3. seviye
Seviye 3, 7 Çakranın Negatif Enerjilerini temizler, böylece enerjiler daha serbestçe hareket eder.


Seviye 4

Seviye 4, Auric aln ve ortamlarına eklenebilecek negatif enerjileri kaldırarak başkalarını iyileştirmenize olanak sağlar. Bunu yapmak için Sembol'ü kullanacaksınız.


Seviye 5

Seviye 5, Enerjileri başkalarına aktarmanıza izin veren Yüksek Lisans / Öğretmenlik Derecesidir. Ayrıca, Çevre, Auric Alan ve Çakraların nasıl temizleneceğini öğreneceksiniz. Ayrıca Şeytanları nasıl yakalayacağınızı öğreneceksiniz, böylece başkalarına zarar veremezler.

Ön Koşul: Reiki Master

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Negatif Varlık Temizleme 1-5

Fiyat: 1.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın