Koruma Kalkanı Güçlendirme

Geçtiğimiz bir veya iki yıl boyunca, çoğunlukla ruhsal öğretmenlere yönelik olan, ancak şimdi de ruhsal arayıcı olanlarla yoğunlaşan psişik saldırı raporlarında bir artış oldu. Bu saldırıların çok endişe verici bir yanı, hala artıyor olmaları. Öncelikle bu, manevi topluluk içinde gerçek bir yeri olmayan bir şeydir ve ikincisi, saf kıskançlık, açgözlülük ve ego benliği ile, neden bir başkasının diğerine kasten saldırdığını hala bilmiyorum.

Temizlenemeden aylar, haftalar süren bazı saldırılarla düzenli olarak manevi saldırıya uğradığınızı hissediyor musunuz? Manevi çalışmanıza veya başkalarının ruhsal gelişimine karşı artık aynı olumlu tavrınız olmadığını mı düşünüyorsunuz? Belirli bir enerji frekansına erişmeye çalıştığınızda veya bir atılım göndermeye çalıştığınızda, bir şeyin sizi engellediğini veya normal bağlantı duyumlarınızın artık tezahür etmediğini mi düşünüyorsunuz? Etrafınızda kendinizi kötü hissettiren bir dış kuvvet varmış gibi hissediyor musunuz? Sizi izleyen bir şey, birileri hissi var mı? Rehberlerinizle, meleklerle veya ustalarınızla bağlantı kurmaya çalıştınız ama artık sizinle değiller gibi mi hissediyorsunuz? Yukarıdakilerden herhangi birini yaşıyorsanız, o zaman olası bir psişik saldırısının kurbanı olmanız mümkün olabilir.

Bu kılavuzun sonunda, kendi davranışlarınızı nasıl tarayacağınızı ve koruyabileceğinizi de öğretecek, kullanımı kolay bir yöntem bulacaksınız. Güvenlik Koruması Kalkanı ayrıca sizi çevreleyen eterik yönlü ışık kalkanı oluşturacaktır. Bu ışık kalkanı, olası başka bağlantıların kesilmesinin veya sizi kapatmanın önlenmesine yardımcı olacaktır.

Bu uyumlama aynı zamanda, ilginizi çekmeyen başka bir kişiden size yönelik olabilecek tüm istenmeyen düşünce kalıplarını da önleyecektir.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Koruma Kalkanı Güçlendirme

Fiyat: 700,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın