Atlantis Agarta

Tüm Atlantis gizemleri içinde, hiçbiri kristaller kadar ilginç değildir. Bunlar ruhani ve siyasi gücün mistik simgeleri miydiler? Yoksa bilinmeyen teknolojilerin ve psişik tesirlerin yüklendiği mineral aküler miydiler? Bunlar hala okyanusun bilinmeyen derinliklerinde o batık kıtanın yıkıntıları arasında mı bulunmaktadır? Ya da afetten kurtulanlar tarafından yeni kıtalara mı taşındılar? Bu soruların yanıtlarının bazıları, 20 yüzyılın en ünlü psişiği Edgar Cayce'nin sözlerinde bulunabilir. Edgar Cayce trans halindeyken, zihin yoğun biçimde değişime uğrayıp ruhu başka boyutlara süzülebildiğinden ''uyuyan kahin'' olarak anılır. Onun kendi tanımlamasıyla, yaşam okumalarında Cayce, Atlantis tarihini yeniden hatırlamıştır.

20. yüzyılın en ünlü psişiği Edgar Cayce 1920’li yılların sonundan 1945’deki ölümüne kadar, batık şehrin bütün detayları ile birlikte dünyasal ve ruhsal
amaçlar için kullanıldıkları kabul edilen kristallerden defalarca bahsetmiştir.
Ona göre “Büyük Kristal”in kötüye kullanılması, onların kendi kendilerini yok edişine neden olmuştur.
Cayce’in anlattığına göre felâketten geriye kalan insanlar kristal teknolojisi ile diğer kıtalara kaçarak sonraki uygarlıkların temellerini atmışlardır.

Atlantis Agarta enerjisi ile şifa çalışmaları genellikle su ve kristaller ile olur. Atlantis enerjisi binlerce yıllık bir sistem olduğu halde yeni çağ enerjisi olarak bilinir. Sebebi bütün enerji sistemlerini içinde barındıran bir enerji dalgası olması ve henüz çok yaygın olmamasıdır. İmgeleme yaparken gökküşağının bütün renkleri ile imgeleme yapmanız gerekmektedir. Durugörüsü açık olanlar, gerçekten de bu enerjiyi bu şekliyle görebileceklerdir.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Atlantis Agarta

Fiyat: 1.500,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın