Kristal Ejderha

Ejderhalar, eşsiz rehberler... Koşulsuz destekleri ile bize yardım ediyorlar. Ejderha enerjisiyle çalışmayı düşünüyorsanız, bu çok güçlü sistem, çakra, meditasyon, görselleştirme, topraklama, merkezleme ve koruma teknikleri gibi temel bazı bilgilere sahipseniz sizin için en iyisidir. Ejderhalar hayatınıza girdiklerinde, hiçbir şey bir daha asla eskisi gibi olmayacak.
 
Ejder enerjisi büyük bir dönüşümü getirir ve sizi hayatınızın her alanında güçlendirir. Size güç, cesaret verir ve iç gücünüzü ateşler. Enerji frekansınızı yükseltir ve Kaynağa uyumlanmanıza yardımcı olur. Ejderha koşulsuz hizmet ve koruma sunar; tek yapmanız gereken onlara ihtiyacınız olduğunda onları aramaktır.
Ejderhalar size bebek, genç, ergen, yetişkin ve usta gibi pek çok biçimde gelebilir.
 
Ejderha enerjisiyle çalışmaya ilk başladığınızda, daha önce genç ejderhaları çektiğinizi görebilirsiniz. Enerjinize alıştıkça yaşlı olanları da size kendini tanıtmaya başlayacaktır. Ruhsal yolculuğunuzda nerede olduğunuza ve enerjiler konusunda daha önce öğrendiklerinize bağlı olarak ve diğer yaptığınız manevi uygulamalar, ejderlerin size ne zaman ve ne şekilde geldiğini belirleyecektir.

Uyumlama sırasında olağanüstü şeyler görebilir, birçok manevi hediye alabilirsiniz.
Açık yüreklilikle kabul edin ve hayatınızın büyüleyici bir biçimde dönüşmesine izin verin.

Ejder enerjisini ruhsal okumalarınızda kullanılabilirsiniz. Sadece onları çağırın ve sizi yüksek alemlere bağlamalarını isteyin. Psişik yetenekleriniz artarken, ruhunuz uyansın.

Ejder enerjisi, tezahür süreçlerini hızlandırmak için de kullanılır. Ancak istediğiniz herhangi bir şeyi yapmadıkları zaman bunun bir uyarı olduğunu da anlamalısınız!

Ejderhalar, ruhsal olarak büyümeniz için çok güçlü bir deneyim kazandırırlar. Onlar, heyecan verici, büyülü yaratıklardır.

Bu uyumlamalar sırasında 3 Kristal Ejderha ile bağlantı alacaksınız;
 
Berrak Kuvars Ejderha, hayatınızın her alanında çalışır ve çakraları, aurayı onarmanızı sağlar.
Pembe Kuvars Ejderha, aşk, ilişkiler ve barış için.
Ametist Ejderha, koruma, cesaret ve hayaller için.

Uyumlamalar, birbirinden en az beşer gün ara ile yapılır ve üç uyumlama olarak tamamlanır.

Ejderhalar şimdi bizim yanımızda... Fakat bizden daha yüksek titreşimde yaşıyorlar; bu yüzden onları daha önce alıştığımız şekilde görmüyoruz.
 
Bu sistem yalnızca bir iyileştirme sistemi değildir. Ruhsal Gelişme ve Ruhsal İlerleme için kullanılacaktır. 3. Kristal Ejderha Uyumlaması sırasında Avuç içi, Kalp ve Kaş Çakrası'na yerleştirilecek bir Anahtar da gösterildi. Bu, Meditasyon sırasında Kristal Ejderha alemine girmenizi sağlayacaktır.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Kristal Ejderha

Fiyat: 2.000,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın