Dünya Melekleri Hayvan Şifası

Bu sistem İlahi, ruhani güç ve enerjilerini Dünya hayvanları ile iletişim ve onları iyileştirmek için birleştirir. 

Bu enerji bağlantısı ile telepatik güç, empatik yetenekler artarak hayvanlarla iletişim ve iyileştirme Dünya Melekleri, Hayvan Şifa uyumlanma ile gerçekleşecek.

Hayvanlarda tıpkı insanlarda olduğu gibi birtakım rahatsızlıklarla karşı karşıyalar. Böcek ilaçları, kimyasal maddeler, stres vs. vahşi hayvanların bağışıklığını zayıflatarak onların kaybına yol açabiliyor. Su, hava, toprak kirliliği, doğal ortam kaybı ve değişiklikleri vahşi hayvanları zayıflatarak strese düşürebilir. Düşük direnç, stres ve toksinler yavaş yavaş bir takım hastalıklarla ilişki kurar.

Evcil hayvanlarda vahşi hayvanlar gibi benzer sorunlarla karşı karşıyalar üstelik birlikte yaşadıkları insanların gerginlik ve stresleri evcil hayvanları daha fazla etkiler. Bir ev dolusu öfke, kızgınlık, gerginlik ve stres bu hayvanlar üzerinde daha fazla sıkıntı yaratıyor. Birlikte yaşadığınız hayvan dostları ihmal etmemeniz gerekmektedir. Hasta olmak onların suçu değil, Dünyanın denge içerisinde durabilmesi, Dünyanın iyileşmesine yardımcı olan bir denge için dünyada bulunuyor ve insanların stres ve gerginliklerini alıyor ve insanların birçok ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

İnsanlardaki stres ve gerginlikleri almak, kalp hastalıklarının nedenlerini azaltmak, evde kapalı kalan hasta insanlara terapi, görme engellilere destek konularında evcil hayvanların katkıları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hayvanlar insan ve Dünyaya yardım için koşulsuz sevgi ve aşk'la varlar. Onlar yeryüzünün melekleri.

İnisiyasyon tamamlandıktan hemen sonra ders notlarınıza ve İnisiyasyon sertifikanıza Üye Sayfam / Uyumlamalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.


Seviyeler / Fiyatlar

Dünya Melekleri Hayvan Şifası

Fiyat: 800,00 ₺

Satın Al


Sosyal Ağlarda Paylaşın