Abundance Prosperity-Bolluk Bereket Enerjisi

Bolluk ve Bereket Reiki enerjisi kullanıldığında ruhsal ve fiziksel her anlamda bolluk ve bereket için blokaj temizliği yapar. Uyumlamanın akabinde, evinizde, iş yerinizde, sosyal çevrenizdeki her türlü blokajın temizlenmesi, sıkıntıların ortadan kalkması, bolluk ve bereketle ilgili olumsuz kalıplarınızda düzen-denge sağlayarak, bunların getirdiği bolluk bereket hayatınızda fark edilir düzeyde artar. Bolluk ve Bereket Reiki enerjisi kullanıldığında bolluk ve bereket bilincinin gelişmesini sağlar. Endişeler ve korkulardan arınmanızı sağlar. İş ve aşk ilişkilerinde de bolluk ve refah için kullanılır. Bolluk ve bereket de bir enerjidir ve olumsuz düşünce kalıplarımızdan ötürü bize gelmesi bizim tarafımızdan engellenmiş olur.Tüm sıkıntılar, insanlarla aranızdaki uyumsuzluklar bu olumsuz ve kısıtlı düşünce şeklinden dolayı refah içinde bir hayat sürmemizi engeller. Bolluğun ve bereketin her anlamda, maddi – manevi başarmak ve ulaşmak istediğiniz her alanda kısacası hayatınızda bollaşmasını istediğiniz her konu ve niyette mutluluğun bu enerjiyi kullanarak tezahür etmesi sağlanabilir. Reikinin bu formu doğru kullanıldığında çok etkilidir.Bolluk ve Bereket Reiki enerjisini kullanabilmek için bir Bolluk ve Bereket Reikisi Masterı tarafından uyumlama almanız gerekir. Uyumlama aldıktan sonra bu enerjiyi kullanma yetiniz hep baki kalır ve hem kendinize hem de başkalarına enerji yollayabilirsiniz. Öğrenilmesi ve kullanılması kolaydır, 1 sembol ve 2 İmajinasyondan oluşur. Şunu hep bilin ki evrende herşeyden bolca var hepimize herkese yetecek kadar, bize ulaşmasını engelleyen olumsuz inanış ve kısıtlı düşünce kalıplarımızdır.

Bolluk ve Bereketin prensipleri:

1- Herkese neşeyle ve cömertlikleri verirken karşılık beklemeyin, özellikle karşılığını verdiniz kişiden beklemeyin. Özgürce verdiğinizde, verilenden fazlası size mutlaka geri gelecektir ancak doğru zamanda ve doğru yerde yaptığınız bütün iyi işler için ödüllendirilirsiniz.

2- İstemek yerine arzu kelimesini kullanın ve arzularınıza tutkuyla inanın.

3- Yaşamınızın amacını anlayın, sizi yaparken en fazla mutlu eden şeyin ne olduğunu bulun, Hayatı dolu dolu yaşamak için Hedefler belirleyin.

4- Hatalar herkes için büyüme ve öğrenme fırsatlarıdır.

5- Sürekli ” ben bolluğum, ben bereketim, ben refahım, ben sevincim” mantrasını tekrarlayın.

Bolluk bereket reikisi, üç sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır.
Uyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji sembolleri kullanarak aktive edilir. Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek enerjiyi aynı zamanda küçümsemek anlamına gelecektir. Hayatımızda bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de en çok maddi hayatımızda kullanılmaktadır.Bolluk ve bereket reikisin de üç tane sembol vardır.Bu semboller enerjiyi, aynı büyütecin kendisine yansıyan güneş ışıklarını yoğunlaştırdığı gibi, güçlü bir şekilde odaklıyorlar ve yükseltiyorlar.Bunun için bu sembollerin insanlığın hizmetine verilmesi uygun görüldü. Bolluk ve bereket reiki uyumlaması alan herkes kendi istediği ölçüde refaha kavuşmuş.ilişkilerinde karmik travmalar yaşayanlar travmalarından arınmışlardır.Bolluk ve bereket reikisi uyumlaması alıp bolluk ve bereketin sembollerini kullanırken arzu ediyorsanız rehberlerinizi, yükselmiş üstatları, melekleride çağırın, istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaktan çekinmeyin. Sonuçta biz buraya yaşamaya,istediğimiz her şeyi deneyimlemeye geldik. Bu semboller bolluğa bolluk katmak için kullanılır.Maddi ve manevi her türlü sıkıntıyıuzaklaştırır.Senden evrene yayılacak olan titreşim hangi frekans üzere senden çıkarsa, yine ayni frekansta ama bir kartopunun dağdan aşağıyuvarlanırken dönüştüğü bir çığ gibi sana dönecektir. İşte bu yüzden evrene yaydığımız titreşimin frekansının, pozitif olmasına özen göstermeliyiz. Eğer negatif olursa sen, senden çıkanların sana dönerken dönüştüğü çığın altında kalabilirsin.

Prensipler ve Kurallar (5 Prensip )1) Herkese neşe ile, cömertçe ver, ama senin minnettar armağanını alan kişiden karşılık bekleme. Evren seni doğru zamanda ve doğru yerde ödüllendirecektir….sadece özgürce ver, o sana geri gelebilir.2) ‘İstemek’ yerine arzulamak veya dilemek sözcüğünü kullan… Arzularına tutkulu şekilde inan.3) Yaşamının amacını bil..yaparken sana en çok sevinç veren şey nedir..Yaşamını amaç dolu yaşamana yardım etmek için hedeflerini oluştur.4) Hatalar veya pişmanlıklar yoktur…sadece büyümeyi ve odağımızı değiştirmeyi öğrenme fırsatları var.5) Mantrayı yaşa, şimdide dururken her düşünce ile mantrayı solu : ‘Ben bolluğum, Ben bereketim, Ben refahım, Ben zevk-ü sefayım ‘

Uyumlama 25 Aralık tarihinde yapılacaktır. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar indirimden faydalanacaktır.


Etkinliğe Katılın

Abundance Prosperity-Bolluk Bereket Enerjisi

Tarih: 25.12.2014 - 25.12.2014

Saat: 23:00 - 23:30

Fiyat: 50,00 ₺

Katılım Tipi: Normal Katılım

Etkinliğe Katıl

Not: Etkinlik belirtilen tarih ve saat aralığında her gün gerçekleşecektir.


Sosyal Ağlarda Paylaşın