Shamballa Niyet Çalışması

Her boyutsal seviye Shamballa'nın bir uyumunu içerir. 12 boyut enerjisi ve paralel gerçeklikler...

Tüm zamanlarda ve tüm boyutlarda Shamballa'nın hayatınıza dokunmasına izin verin. Shamballa büyüsü ile tanışın...
21 gün sürecek Shamballa niyet çalışmamıza tüm dostlarımız davetlidir.
Tek bir niyete odaklanıp, 21 gün boyunca her hün aynı saatte enerji aktarımı yapılacaktır.

Bildiğiniz gibi enerji zamandan ve mekandan bağımsız akar. Her şey bütündür. Her şey birbiriyle ilişkilidir. Tüm zamanlarda ve tüm boyutlarda niyetimizi yaparak çalışmamıza başlayacağız.
Shamballa'nın 352 sembolünün ve 12 boyut enerjisinin bedeninize, ruhunuza, niyetinize akmasını istiyorsanız bize katılın....

Tüm niyetlerinizi gerçekleştirmenin yolu, niyetleri istediğiniz şeyin enerjisiyle, tütreşimiyle aynı hizaya getirmektir. Evrendeki niyetle kendi niyetinizin ahengini yakaladığınızda işlerin nasıl kolayca yoluna girdiğini göreceksiniz.

Hepimiz evrenin bir parçasıyız. Bütüne aitiz...Niyetlerimiz, sonuca varmak için uygun araçları, kişileri, olayları ve ilişkileri bize çeker.

Birşeyleri yaşamaya ve görmeye hazır değilseniz yaşayamazsınız, göremezsiniz. Hazır olduğunuzu söylerseniz gerçekleşecektir.

Herhangi bir şifada, amaç sınırlamaları bulmaktır, modeli tanımak, nereden geldiğini bulmak ve onu salıvermektir.
Şimdi geçmişten gelen tüm gereksiz programların salıverilmesinin zamanıdır.

Ellerle ve uzaktan şifayı kullanan enerji şifasının bir çok sistemi vardır. Bunların hepsi evrene ve tüm realiteye nüfuz eden evrensel yaşam gücünün veçheleridir. Bu enerji bir çok isimle bilinir, prana, mana, chi, orgon enerjisi, bioenerjisel plazma, ilahi nefes, kozmik nabız, ruach, hayat ateşi vs. Bu enerji Shamballa Çok Boyutlu şifa uygulayıcıları tarafından kullanılan doğal bir enerjidir. Shamballa Çok Boyutlu şifacısı bu enerjiye daha güçlü bir şekilde ulaşır. Uyumlamalar ayrıca şifacının kendi yaşam enerjilerini artırır ve kişiyi Shamballa Çok Boyutlu Şifasının kaynağına bağlar.

Shamballa Çok Boyutlu şifa, Reiki enerjilerinin genişlemesi olarak düşünülen bir şifa sistemidir. Shamballa Çok Boyutlu şifa, 352 sembolün ful enerjilerinin spektrumunu ve bazı enerjileri (Mesih Bilinçliliği enerjisi, Mahatma enerjisi) kullanır ve şifanın komple bir sistemini yaratır.

Shamballa enerjisinin doğası çok boyutludur, sadece fiziksel seviyede çalışmaz, tüm seviyelerde çalışır.

Shamballa sadece zihinsel, duygusal ve spiritüel seviyelerde de çalışmaz, hücresel hafızanın en derin seviyelerinde; DNA da ve enerji bedeninin en yüksek titreşimlerinde çalışır.

Hayatın kaynağının tek olduğuna inandığınızda, yaşamdaki her şey o bütünün bir parçası olmalıdır. Yaşam sürecine inanırsanız, tesadüf veya kaza olmadığına inanırsanız; her fırsatın sizi geliştirmek için bir imkan olduğunu bilirsiniz; ve yaşam özünüzün ölümsüz olduğunu bilirsiniz…


Etkinliğe Katılın

Shamballa Niyet Çalışması

Tarih: 1.12.2014 - 21.12.2014

Saat: 23:00 - 23:30

Fiyat: 200,00 ₺

Katılım Tipi: Normal Katılım

Etkinliğe Katıl

Not: Etkinlik belirtilen tarih ve saat aralığında her gün gerçekleşecektir.


Sosyal Ağlarda Paylaşın