21 Günlük Tezahür Ettirme Programı

Financial Fear Flush-The Attraction Magnet Empowerment

(Finansal Korku Temizleyici-Çekim Mıknatısı Güçlendirmesi)

Dilediğin şeyi iste ve sana dönsün.

Evren herkese yetecek kadar geniş ve hayal edemeyeceğiniz kadar büyük, bolluk ve bereketle dolu...Yapmanız gereken tek şey doğuştan hakkınız olan bolluğun kapısını çalmak ve o kapıyı ardına dek açmak...

Finansal korku temizliği güçlendirmesi- Bu sistem finansal durumunuzla ilgili duyduğunuz korku veya endişelerle başa çıkmanıza yardımcı olur. Finansal korku hepimizin, yaşamımızın bir döneminde yaşadığımız bir durumdur. Ne zaman zihninizden para ile ilgili bir endişe veya korku duyarsanız bu sistemi kullanabilirsiniz. Paranın akıp gitmesine neden olan korkuları uzaklaştırmanız önemlidir. Ne zaman para ile ilgili bir korku duysanız elinizde olan parayı da yitirirsiniz. Para ile ilgili korkularınız uzaklaştırıldıktan sonra finansal korkular ile ilgili güveniniz yerine gelir. Düzenli kullanıldığında pek çok fayda görülür.

Çekim mıknatısı güçlendirmesi - Bu sistem bize ruhsal olarak bu enerjilerle çalışırken, düşünce şeklimizi değiştirmek ve yürekten istediğimiz şeyleri bize getirmek için iletilmiştir. Çekim yasası yeni değildir ve masterlar, ışık işçileri, ruhani kişiler tarafından binlerce yıldır kullanılmaktadır. Modern terminolojide ise düşünce ve duygularımızla her istediğimizi çekme gücüne sahip olduğumuzu anlatır.

Bu kavrama verilen ilk yanıt sadece isteyerek yaşamımıza birçok şey çekebilme fikrine karşı duyulan heyecandır. Aynı zamanda sebep olmuş olduğunuz olumsuzluklar için sorumluluk almanız gerektiğini göstermektedir. Kişisel bolluğu tezahür ettirmek için sizi saran blokajları kaldırmanızı sağlar. Yüksek benliğinizle uyum içerisinde bolluk ve refahı çekersiniz. Enerji alanınızı düzenlersiniz. Attraction Magnet Empowerment size, davranış düşünme ve hissediş biçiminizi değiştirme cesaretini verir.

Çekim yasası açısından bakarsak, hayatımızdaki diğer her şeyde olduğu gibi, para, bolluk, bereket hakkındaki düşüncelerimiz, duygularımız, beklentilerimiz ve inançlarımız, hayatımıza ne kadar para gireceğine veya girmeyeceğine, gelen paranın bereketli olup olmayacağına karar veriyor.

Hayatımızda para, bolluk, bereket olması için, düşünce, duygu, beklenti ve inançlarımızı değiştirmemiz ve istediğimiz şeylerle uyumlu duygu ve düşüncelere, beklenti ve inançlara ulaşmamız, kısacası yaydığımız enerjiyi değiştirmemiz gerekiyor.

21 gün sürecek olan çalışma ile birlikte iki ayrı uyumlama alacaksınız. Uyumlamalar birlikte belirlediğimiz gün ve saatte birebir yapılacaktır. 21 gün boyunca hergün aynı saatte enerji aktarımı yapılacak ve negatif blokajlar kaldırılıcaktır. Para hakkındaki düşünceleriniz değişmeye başlayacak, yenilenen enerji alanınızla istekleriniz tezahür edecektir. Bu çalışma kapsamında yapılacak olan günlük uygulamaları birebir paylaşacağım.

Bilincin temeli şudur. Herşey enerjidir ve para da bir enerjidir. Biz parayı çekecek enerjiyi üretirsek para bize gelmeye başlar. Öfkeliysek, kırgınsak, kızgınsak, affedemedklerimiz çoğunlukta ise, herhangi birşeye kin tutuyorsak, sürekli olarak eleştiri yapıyorsak, bedenimiz negatif enerji üretir ve güzel olan herşeyi kendimizden uzağa iteriz. Bütün bunlar sizde mevcutsa, istediğiniz kadar çok çalışın para size zor gelir, hak ettiğiniz karşılığı zor alırsınız, elinize geçen paranın bereketini göremezsiniz. İki yakanız bir araya gelmez, işleriniz sürekli ters gider. Kendinizi şanssız ve sürekli haksızlığa uğrayan biri olarak görürsünüz. Oysa hayatınızdaki pek çok şeyi siz davet ettiniz. Bu bakış açısından çıkmadığınız sürece bir kısır döngü devam eder gider. Talihsizim, şanssızım, bütün bunlar da hep beni bulur der durursunuz ve sürekli hoşlanmadığınız türden yeni olumsuzlukları hayatınıza davet edersiniz farkında olmadan...

Auramızı, enerji alanımızı etkileyen, yaygın olarak bilinen yedi ana çakra var. Bunların dışında vücudumuzda çok sayıda çakralar mevcut. Bolluk bilinci ve tezahür ettirme 13. çakra ile ilgilidir. Rengi soluk mor-pembe dir. Bolluk 4. boyut realitesidir. Kıtlık 3. boyut realitesidir. Enerji alanınızı düzenleyip, bilinç seviyenizi yükselterek tezahür ettirmenin keyfini yaşarsınız. Kıtlık, korkuya ve rekabete, sahip olma, sahip olamama, yarışma zihniyetine neden olur. Yapacağımız 21 günlük çalışma ile 13. çakraya ulaşmayı ve hayatımızda istediğimiz şeyleri tezahür ettirmeyi hedefliyoruz.

Gündelik olarak daha derin nefesler almanızı sağlayacak olan bu çalışma ile,

Bolluk ve bereketi hayatınıza çekebilir, ilişkilerinizi düzenleyebilir, hangi konuda hayatınızın şifalanmasını istiyorsanız o konuda uygun enerjiyi gönderebilirsiniz.

Not: Katılım sınırlı sayıda olacaktır. 


Etkinliğe Katılın

21 Günlük Tezahür Ettirme Programı

Tarih: 15.4.2014 - 5.5.2014

Saat: 23:00 - 23:30

Fiyat: 200,00 ₺

Katılım Tipi: Normal Katılım

Etkinliğe Katıl

Not: Etkinlik belirtilen tarih ve saat aralığında her gün gerçekleşecektir.


Sosyal Ağlarda Paylaşın