Access Bars

ACCESS the BARS

Access the Bars Nedir? Eğitimi, Faydaları..

Yaşamınız tam olmasını istediğiniz gibi değil mi? Daha fazlasını arzu ediyor musunuz?

Kendinize özen göstermeye ve kendinizi beslemeye istekli olsaydınız ne olurdu?

Olmasının imkansız olduğuna karar verdiğiniz her şey olmanın kapılarını açsaydınız ne olurdu?

Dünyanın olasılıkları için ne kadar önemli olduğunuzu kavramanız neyi gerektirirdi?

Hayal etmeye cesaret bile edemediğinizden daha şaşırtıcı olsaydınız ne olurdu?

Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar. Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.

BARLAR NEDİR?

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.
Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.
Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler BEDENİNİZDE saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.
Diğer insanların bakış açılarınızın kaynağı olduklarını fark etmediğiniz her zaman, onların bakış açılarının kölesi olursunuz, çünkü onları kendinizin yapmaya çalışıyorsunuz. Küçük bir çocuk olarak geldiniz ve oldukça farkındaydınız. Anne babalarınızın tüm sabit bakış açılarını topladınız. Bir şekilde onları kendinizin yapmaya çalıştınız. Hayatınızı size gelen her bakış açısını, öyle düşündüğünüz için kendinizin yapmaya çalışarak harcadınız. Düşüncelerinizin, hislerinizin veya duygularınızın hiç biri sizin değilse, o zaman neyi düşünüyorsunuz?
Başka insanların düşüncelerini, hislerini ve duygularını kendinizin yaptığınız zaman, kendiniz için seçmezsiniz. Başka insanların sizden ihtiyaç duydukları, istedikleri, gereksinim duydukları ve arzuladıkları şeyler için seçersiniz. Sahip olmaktan, olmaktan, yapmaktan, yaratmaktan veya üretmekten hoşlanacağınız bir şeyler olduğunu görmekten çok, bunu yapmak çok daha kolaydır.
Yaşamda neyin olası olduğu, neyin olası olmadığı ile ilgili önyargılı bakış açılarından işlev yaptığınız zaman ve dünyanın nasıl çalıştığını katı bir şekilde tanımladığınız zaman, buna uymayan herhangi bir şeyin farkında olamazsınız.
Yerine sabitlediğiniz her düşünce, fikir, tutum, karar veya inanç enerjiyi kuvvetlendirir ve o alandaki herhangi bir şeyi değiştirme kapasitenizi sınırlar. Enerjiyi değiştirirsiniz, yaşamınızın o bölümünün nasıl göründüğünü değiştirirsiniz. Enerjiyi değiştirmenin en basit ve kolay yolu nedir? Barlara dokunarak! Bunu yaptığınız zaman, yaşamınızda farklı bir şeyler kolaylıkla kendini gösterir.
Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha otomatik olarak geri yüklenemezler. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız, farklı bir yerden işlev yapmaya başlarsınız ve gelecek olasılıkları değiştirirsiniz.
En kötüsü, yaşamınızın en iyi masajını almış gibi hissedersiniz. En iyisi, tüm yaşamınız tam bir kolaylıkla daha iyi bir şeylere değişebilir. Bu inanılmaz bir destek ve gevşeme işlemidir, herhangi bir çaba göstermeden yaşamınızın tüm yanlarındaki sınırları yıkmak.

BARS SEANSININ FAYDALARI NEDİR?

Burada hepsini sıralayacak kadar yer olmayan birçok faydası vardır. Aşağıda yaygın olan birkaçını bulacaksınız:
• Daha önce tepenizi attıran ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan insanlar veya durumlar artık canınızı sıkmaz ve artık problem olmaz.
• Aynı zamanda canlanırken ve enerji dolarken, derin gevşeme sağlar
• Yaşamın her alanında daha fazla kolaylık.
• Yaşamınızda işlemeyen her şeyi herhangi bir çaba olmadan işe yarayan başka bir şeye değiştirme.
• Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silme.
• Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.
• Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performansı ve zihinsel berraklık artar.
• Hafıza güçlenir
• Herhangi eski veya yeni yaralar, incinme, ameliyat, hastalığın daha hızlı iyileşmesi ve toplam sağlık gelişmesi.
• Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
• Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
• Stresi giderir, zihinsel gevezeliği azaltır
• Bars uyku zorluklarını değiştirmede çok yararlı olabilir. Dünyadaki birçok insan uykularını, uyku saatine bakmaksızın daha canlandırıcı ve dinlendirici bir şeye değiştirmek için Bars’ı kullanmakta harika sonuçlar elde etti.
• Sizi yapışıp kalmış tutan zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjisel blokajların bazılarını giderir
• Yaşamınızda & yaşantınızda daha fazla yer ve olasılık yaratır

ACCESS BARS NASIL UYGULANIR?

Access bars, uygulayıcısı tarafından başın üzerinde bulunan 32 noktaya parmaklarla nazikçe dokunularak uygulanır. Yaklaşık 1 -1.5 saat sürer. En ideal uygulama şekli kişinin uzanmasıdır ve rahat olan şekli budur ancak oturduğu yerden de uygulanabilir. Bu noktalardan bazıları şunlardır: Para, Kontrol, Yaratıcılık, beden ve Cinsellik, Yaşlanma önleyici, Farkındalık, şifa, nezaket şükran huzur ve dinginlik, vb.
Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin bir elektriksel yükü vardır ve bunlar başımızda bu noktalarında tutulurlar. Bars çalışmasıyla başımızda bulunan 32 noktada oluşmuş elektrik yükünü serbest bırakmayı deneyimliyoruz. Her dokunulan nokta tıpkı klavyede ki delete(sil) tuşu gibi işlev görür.
Örneğin; para noktasına dokunulduğunda para akışı ile ilgili yaşanılan sıkıntılara neden olan inançlar, bakış açıları, yargılar, duygular, vb başka ne varsa silinir. Bars seansından sonra kişilerin para akışlarında artış gözlemlenmektedir. Başka bir örnek, yaşlanma önleyici noktasına dokunulduğunda yine bu konuda ki tüm yargılar, bakış açıları, inançlar, karar ve hükümler, vb ne varsa silinir.
Düzenli Access bars yapanların yaşlanmadıkları gözlemlenmektedir. Hatta sadece bu etkiyi yakınlarında yada bars yapanlarda gözlemleyip bu nasıl olur diye merak edip Access barsla tanışan çok sayıda insan olduğu bilinmektedir.

BARS SEANSI ESNANINDA NELER HİSSEDİLİR?

Bars uygulanan kişi, büyük bir rahatlama ve gevşeme hisseder. Beyin dalgaları biraz yavaşlar ancak tüm seans boyunca her şeyin farkında olur. Herkesin bars deneyimi farklı olmaktadır ve hiçbir bars seansı diğerine benzememektedir. Bazen noktalarda elektrik yükleri giderken kişi çözülme yaşar ve buna bağlı olarak kişiye göre değişen, vücudunda seğirme, akış, ürperti, esneme, gülme, değişik renk ve şekiller görme, vb olabilir yada hiç biri olmayabilir. Bazıları ise çalışmanın rahatlatıcı etkisinden dolayı uyuyabilir ki bu 1 saatlik uyku bir gecelik uykudan çok daha dinlendirici olduğu her bars alan tarafından söylenir.
Çocukların bile uygulayabileceği kadar kolay ve güvenilir ve bir o kadar tesirli bir uygulamadır. Bars seansı almak kişinin kendisi için yaptığı, kendisine ve bedenine verdiği büyük bir hediyedir.

ACCESS BARS HERKESE UYGULANABİLİR Mİ?

Bu deneyimi yaşamaya gönüllü olmayanlar ve bu konuya ilgi duymayanların dışında bebekler de dahil herkes bu seanslardan yararlanabilir.

ACCESS BARS UUYGULAYICILIK EĞİTİMİ

Access Bars eğitimi bir günlük bir eğitimdir. Eğitimde önce teorik bilgiler verilir. Gary Douglas ve Dr. Dain Heer'in uygulamalı Access Bars eğitim cd si izlenir. Sonrasında iki uygulama alır, iki uygulama verirsiniz. Başınızdaki bar noktalarını uygulamalı olarak öğrenirsiniz. Eğitim sonunda içerisinde görsel ve yazılı açıklamar olan eğitim kitabını, uygulamalı setlerin anlatıldığı fotoğraflı dökümanı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikanızı alırsınız. Ayrıca bars seansı almayı da talep edebilirsiniz. 

Uygulayıcılık eğitimi 640 TL

İkinci ve üçüncü eğitim ücreti 340 TL dir.

15 yaş altı çocuklardan ücret alınmaz.

Hızlı bir dönüştürme yöntemi ile tanışmak isterseniz iletişime geçin. Üstelik çok kolay ve keyifli...

İşiniz ile, ilişkiniz ile, para ile, tüm dünya ile oluşturduğunuz tanımlamalara, yargılara, kalıplara bakalım ve birlikte, olmasını istediğiniz dünyanın kapılarını açalım.

İLETİŞİM Bölümünü kullanarak bana ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.